MrBeast

MrBeast (Jimmy Donaldson)

   

MrBeast Kimdir?  MrBeast Boyu Kaç?  MrBeast Kaç Kilogram?  MrBeast nereli?  MrBeast Kaç yaşında? MrBeast Vücut ölçüleri MrBeast’nin hayatı.  MrBeast hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

MrBeast Nereli?

MrBeast Amerikalıdır.

MrBeast Doğum Tarihi?

MrBeast 7 Mayıs 1998 tarihinde doğmuştur.

MrBeast Kaç Yaşında?

MrBeast 25 yaşındadır.

MrBeast Boyu Kaç?

MrBeast 1,94m boyundadır.

MrBeast Kaç Kilo?

MrBeast 82kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Miranda Cohen

MrBeast Youtube?

MrBeast Youtube.

MrBeast İnstagram?

MrBeast İnstagram.

MrBeast Biyografisi Ve Hayatı

Gerçek adı Jimmy Donaldson olan MrBeast, popüler bir Amerikan YouTuber ve hayırseverdir. Genellikle büyük meblağlarda para vermeyi içeren pahalı ve ayrıntılı gösterileri ve meydan okumalarıyla tanınır.

MrBeast, YouTube kanalını 2012’de başlattı, ancak 2017’ye kadar geniş ilgi görmeye başladı. O yıl, evsiz bir adama 10.000 dolar ve rastgele bir izleyiciye 100.000 dolar gibi büyük meblağlarda para dağıttığı videolar yayınlamaya başladı. Bu videolar hızla viral oldu ve MrBeast’in kanalı katlanarak büyümeye başladı.

Bugün, MrBeast’in YouTube’da 162 milyondan fazla abonesi var ve bu da onu dünyanın en popüler YouTuber’larından biri yapıyor. Ayrıca videolarında 27 milyardan fazla görüntüleme topladı.

İlgini Çekebilir!  Paige Spiranac

MrBeast’in YouTube kanalına ek olarak başarılı bir ürün grubu ve Team Trees adlı bir yapım şirketi de var. Team Trees, MrBeast’in 2019 yılında 20 milyon ağaç dikmek amacıyla kurduğu, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Mart 2023 itibarıyla Team Trees, 23 milyondan fazla ağaç dikti.

MrBeast, cömert ve hayırsever davranışlarıyla tanınır. Make-A-Wish Vakfı, Kızıl Haç ve Kurtuluş Ordusu gibi çeşitli hayır kurumlarına para bağışladı. Ayrıca hayranlarına arabalar, evler ve hatta özel adalar hediye etti.

MrBeast birçok insan için bir ilham kaynağı. Nazik ve cömert olmanın yanı sıra YouTube’da başarılı olmanın da mümkün olduğunu gösteriyor. Dünyada bir fark yaratmak isteyen gençler için bir rol modeldir.

İlgini Çekebilir!  Shelley Hennig

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir