Miranda Kerr

Miranda Kerr

   

Miranda Kerr Kimdir? Miranda Kerr Boyu Kaç? Miranda Kerr Kaç Kilogram? Miranda Kerr nereli? Miranda Kerr Kaç yaşında? Miranda Kerr Vücut ölçüleri. Miranda Kerr’in hayatı. Miranda Kerr hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Miranda Kerr Boyu Kaç?

Miranda Kerr boyu 175 santimetredir.

Miranda Kerr Kaç Kilo?

Miranda Kerr 53 kg ağırlığındadır.

Miranda Kerr Nereli?

Miranda Kerr , Avustralyalıdır.

Miranda Kerr Doğum Tarihi?

Miranda Kerr 20 Nisan 1983 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Kinsey Wolanski

Miranda Kerr Kaç Yaşında?

Miranda Kerr 40 yaşındadır.

Miranda Kerr Vücut Ölçüleri Nedir?

Miranda Kerr vücut ölçüleri 34-24-34 inç.

Miranda Kerr Biyografisi Ve Hayatı

Miranda Kerr, Avustralyalı bir süper model, iş kadını ve yazardır. En çok Victoria’s Secret Meleği olarak çalışmasıyla tanınır ve ayrıca Chanel, Dior ve Estee Lauder gibi markaların kampanyalarında yer almıştır. Modellik kariyerine ek olarak, Kerr aynı zamanda kendi cilt bakım markası Kora Organics’in de kurucusudur.

Kerr, 1983’te Sidney, Avustralya’da doğdu. 13 yaşında modelliğe başladı ve hızla öne çıktı. 2007 yılında People dergisi tarafından “Dünyanın En Güzel 100 İnsanı” arasında gösterildi. Kerr ayrıca Vogue, Elle ve Harper’s Bazaar gibi çok sayıda dergide yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Rita Ora

Kerr, modellik kariyerinin yanı sıra başarılı bir iş kadınıdır. 2009 yılında kendi cilt bakım serisi Kora Organics’i kurdu. Seri, doğal içeriklerle yapılmıştır ve hem etkili hem de sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Kora Organics başarılı oldu ve şu anda 50’den fazla ülkede mevcut.

Kerr aynı zamanda bir yazardır. 2010 yılında otobiyografisi “Kendine Değer Ver”i yayınladı. Kitap kendini sevme ve güçlendirme için bir rehberdir.

Kerr, birçok kadın için bir rol modeldir. Kariyerinde başarılı ama aynı zamanda oğlu Flynn’e sadık bir anne. Sağlıklı yaşamın savunucusu ve Dünya Yaban Hayatı Fonu sözcüsü.

Miranda Kerr Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir