Mila Kunis

Mila Kunis

   

Mila Kunis Kimdir? Mila Kunis Boyu Kaç? Mila Kunis Kaç Kilogram? Mila Kunis nereli? Mila Kunis Vücut Ölçüleri Nedir? Mila Kunis Kaç yaşında? Mila Kunis Youtube? Mila Kunis Instagram? Mila Kunis TikTok? Mila Kunis ’in hayatı. Mila Kunis hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mila Kunis Doğum Tarihi?

Mila Kunis 14 Ağustos 1983 tarihinde doğmuştur.

Mila Kunis Kaç Kilo?

Mila Kunis 52 kilogram ağırlığındadır.

Mila Kunis Boyu Kaç?

Mila Kunis boyu 163 santimetredir.

Mila Kunis Kaç Yaşında?

Mila Kunis 40 yaşındadır.

Mila Kunis Nerelidir?

Mila Kunis Amerikalıdır.

Mila Kunis Vücut Ölçüleri Nedir?

Mila Kunis Vücut Ölçüsü 32-25-32 inç.

Mila Kunis Instagram?

Mila Kunis Instagram.

Mila Kunis Biyografisi Ve Hayatı

Mila Kunis, 14 Ağustos 1983’te Ukrayna’nın Chernivtsi şehrinde doğdu. 7 yaşında ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti. 1994 yılında, 11 yaşındayken, Fox’un That ’70s Show adlı televizyon dizisinde Jackie Burkhart karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine başladı. Dizi, 1998-2006 yılları arasında 8 sezon boyunca yayınlandı ve Kunis, dizinin en popüler karakterlerinden biri haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Edin Dzeko

Kunis, That ’70s Show’dan sonra birçok filmde rol aldı. En önemli filmleri arasında Forgetting Sarah Marshall (2008), Black Swan (2010), Ted (2012), Jupiter Ascending (2015) ve Bad Moms (2016) yer alıyor. Black Swan filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

Kunis, aynı zamanda bir hayırseverdir. 2017 yılında, Ukrayna’da yaşanan krizin mağdurları için yardım kampanyası başlattı. Ayrıca, UNICEF ve The Trevor Project gibi birçok kuruluşun sözcülüğünü yapmaktadır.

Kunis, 2015 yılında oyuncu Ashton Kutcher ile evlendi. Çiftin iki çocuğu vardır.

Paylaş