Mikayla Demaiter

Mikayla Demaiter

   

Mikayla Demaiter Kimdir? Mikayla Demaiter Boyu Kaç? Mikayla Demaiter Kaç Kilogram? Mikayla Demaiter nereli? Mikayla Demaiter Kaç yaşında? Mikayla Demaiter Vücut ölçüleri. Mikayla Demaiter’in hayatı. Mikayla Demaiter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mikayla Demaiter Doğum Tarihi?

Mikayla Demaiter 14 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur.

Mikayla Demaiter Kaç Kilo?

Mikayla Demaiter 68 kilogram ağırlığındadır.

Mikayla Demaiter Boyu Kaç?

Mikayla Demaiter boyu 165 santimetredir.

Mikayla Demaiter Kaç Yaşında?

Mikayla Demaiter 23 yaşındadır.

Mikayla Demaiter Nerelidir?

Mikayla Demaiter Kanadalıdır.

Mikayla Demaiter Vücut Ölçüleri Nedir?

Mikayla Demaiter Vücut Ölçüleri 38-25-37 inç.

Mikayla Demaiter Instagram?

Mikayla Demaiter Instagram.

Mikayla Demaiter Biyografisi Ve Hayatı

Mikayla Demaiter, Kanadalı model ve sosyal medya fenomenidir. Buz hokeyi endüstrisinde modellik çalışmalarıyla tanınır ve “Dünyanın En Seksi Hokey Kızı” olarak anılır.

Demaiter, 1995 yılında Kanada’nın Ontario eyaletine bağlı Windsor şehrinde doğdu. Modellik kariyerine 16 yaşında başladı ve güzelliği ve atletikliği ile kısa sürede dikkat çekti. 2016 yılında, NHL’nin dergisi The Hockey News için bir fotoğraf çekimine katıldı. Fotoğraf çekimi viral oldu ve Demaiter kısa sürede sosyal medya yıldızı oldu.

İlgini Çekebilir!  Baghera Jones

Demaiter, o zamandan beri Nike, Adidas ve Reebok gibi bir dizi markanın modellik kampanyalarında yer aldı. Maxim, Sports Illustrated ve FHM gibi dergilerde de yer aldı.

Modellik çalışmalarının yanı sıra Demaiter, sosyal medya fenomenidir. Instagram’da 2.3 milyondan fazla takipçisi var ve bu platformu fitness, sağlık ve öz kabulü teşvik etmek için kullanıyor.

Paylaş