michelle bieri

Michelle Bieri

   

Michelle Bieri Kimdir? Michelle Bieri Boyu Kaç? Michelle Bieri Kaç Kilogram? Michelle Bieri nereli? Michelle Bieri Kaç yaşında? Michelle Bieri Vücut ölçüleri. Michelle Bieri’in hayatı. Michelle Bieri hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Michelle Bieri Boyu Kaç?

Michelle Bieri boyu 170 santimetredir.

Michelle Bieri Kaç Kilo?

Michelle Bieri 66kg ağırlığındadır.

Michelle Bieri Nereli?

Michelle Bieri İsviçrelidir.

Michelle Bieri Doğum Tarihi?

Michelle Bieri 14 Haziran 1994 tarihinde doğmuştur.

Michelle Bieri Kaç Yaşında?

Michelle Bieri 29 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Arietta Adams

Michelle Bieri Biyografisi ve Hayatı

Michelle Bieri’ye ailesi tarafından sık sık gençken hayallerinin peşinden gitmesi söylendi. Bu destek, Michelle’i kız kardeşi Carmen ile birlikte çeşitli spor aktiviteleri denemeye sevk etti. Michelle ve kardeşi 16 yaşında spor salonuna ilk kez katıldılar ve haftanın dört günü antrenman yapmaya başladılar.

Çok geçmeden, Michelle ve kız kardeşi vücutlarının daha zayıf ve daha sıkı hale geldiğini gördü. Onları daha da sıkı çalışmaya teşvik eden bu ilk sonuçlardı. Michelle her gün spor salonunda hem zihinsel hem de fiziksel sınırlarını zorladı. Çok geçmeden yeni yaşam tarzına aşık oldu.

“Bieri Kardeşler olarak mükemmel disiplinimizi bulduğumuzu kısa sürede fark ettik!” – Michelle Bieri

İlgini Çekebilir!  Ege Cinel (Ege Fitness)

Yıllar içinde Michelle, doğru eğitim ve diyet teknikleriyle mümkün olan en iyi fiziğe ulaşmasına yardımcı olacak diğer bilgileri öğrenerek fitness yolculuğuna yatırım yaptı. Sonuçları geliştikçe, Michelle bu başarıyı sadece kendisine saklamak istemediğini fark etti. Kız kardeşi Carmen ile birlikte sosyal medya profillerini açmaya ve eğitim ve beslenme konusundaki en iyi ipuçlarını diğer insanlarla paylaşmaya karar verdi. Ayrıca, yağ kaybı ve kas kazanımı alanlarında başkalarına koçluk yapmak için kullanan sertifikalı bir kişisel antrenör oldu.

“İlk önce nerede yağ kaybettiğinizi kontrol etmek mümkün değil. Hepsi genetik ! Bazı insanlar önce bacaklarından, bazıları belden yağ kaybeder. Bu yüzden karın kaslarına sahip olmak için egzersiz programınızda mümkün olduğunca çok kalori yaktığınızdan emin olmalısınız. Ağır bir bacak veya sırt seansı her zaman egzersiz veya mekikten daha fazla kalori yakar. “

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir