Michael Jai White

Michael Jai White

   

Michael Jai White Kimdir? Michael Jai White Boyu Kaç? Michael Jai White Kaç Kilogram? Michael Jai White nereli? Michael Jai White Vücut Ölçüleri Nedir? Michael Jai White Kaç yaşında? Michael Jai White Youtube? Michael Jai White Instagram? Michael Jai White TikTok? Michael Jai White ’in hayatı. Michael Jai White hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Michael Jai White Doğum Tarihi?

Michael Jai White 10 Kasım 1967 tarihinde doğmuştur.

Michael Jai White Kaç Kilo?

Michael Jai White 92 kilogram ağırlığındadır.

Michael Jai White Boyu Kaç?

Michael Jai White boyu 184 santimetredir.

Michael Jai White Kaç Yaşında?

Michael Jai White 55 yaşındadır.

Michael Jai White Nerelidir?

Michael Jai White Amerikalıdır.

Michael Jai White Vücut Ölçüleri Nedir?

Michael Jai White Vücut Ölçüsü 51-36-18 inç.

Michael Jai White Instagram?

Michael Jai White Instagram.

Michael Jai White Biyografisi Ve Hayatı

Michael Jai White, 10 Kasım 1967’de Brooklyn, New York’ta doğdu. Amerikalı aktör, dövüş sanatçısı, yönetmen ve yapımcıdır.

White, 1985 yılında Central High School’dan mezun olduktan sonra, oyunculuğa yöneldi. İlk filmi 1989 yapımı “Lionheart” oldu. White, 1997 yılında “Spawn” filminde başrol oynayarak büyük bir çıkış yaptı. Bu film, ona En İyi Erkek Oyuncu dalında Image Ödülü’nü kazandırdı.

İlgini Çekebilir!  Lisa Luchetta

White, kariyeri boyunca birçok aksiyon filminde rol aldı. Bunlardan bazıları “Tyson”, “Black Dynamite”, “Blood and Bone”, “Exit Wounds”, “The Protector”, “Kill Bill: Vol. 2”, “The Underdog” ve “Falcon Rising”dir.

White, dövüş sanatları konusunda da oldukça deneyimlidir. Karate, kung fu, taekwondo ve boks gibi birçok farklı dövüş sanatında siyah kuşak sahibidir. White, 1999 yılında Dünya Kickboks Şampiyonası’nı kazandı.

White, aynı zamanda bir yönetmen ve yapımcıdır. Yönettiği ilk film “Tyson”dur. White, ayrıca “Black Dynamite” ve “Blood and Bone” filmlerinin de yapımcılığını üstlenmiştir.

Michael Jai White, bugün Amerika’nın en başarılı aksiyon film yıldızlarından biridir. Oyunculuk, dövüş sanatları ve yönetmenlik konularında oldukça yeteneklidir. White, kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır ve milyonlarca hayrana sahiptir.

İlgini Çekebilir!  PewDiePie (Felix Kjellberg)

Michael Jai White’ın En İyi Filmleri:

  • Spawn (1997)
  • Black Dynamite (2009)
  • Blood and Bone (2000)
  • Exit Wounds (2001)
  • The Protector (2005)
  • Kill Bill: Vol. 2 (2004)
  • The Underdog (2013)
  • Falcon Rising (2014)
  • Never Back Down serisi

Paylaş