Mertcan

Mertcan Bahar

   

Mertcan Bahar Kimdir? Mertcan Bahar Boyu Kaç? Mertcan Bahar Kaç Kilogram? Mertcan Bahar nereli? Mertcan Bahar Vücut Ölçüleri Nedir? Mertcan Bahar Kaç yaşında? Mertcan Bahar Youtube? Mertcan Bahar Instagram? Mertcan Bahar TikTok? Mertcan Bahar ’in hayatı. Mertcan Bahar hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mertcan Bahar Doğum Tarihi?

Mertcan Bahar 1 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur.

Mertcan Bahar Kaç Kilo?

Mertcan Bahar 80 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Flex Wheeler

Mertcan Bahar Boyu Kaç?

Mertcan Bahar boyu 168 santimetredir.

Mertcan Bahar Kaç Yaşında?

Mertcan Bahar 25 yaşındadır.

Mertcan Bahar Nerelidir?

Mertcan Bahar Trabzonludur.

Mertcan Bahar Vücut Ölçüleri Nedir?

Mertcan Bahar Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Mertcan Bahar Instagram?

Mertcan Bahar Instagram.

Mertcan Bahar Biyografisi Ve Hayatı

Mertcan Bahar, 1 Ocak 1998 yılında doğdu. Mertcan Bahar, 2012 yılında içerik üretmeye başladı. İlk videoları, kendi çektiği ve montajladığı komik videolardı. Bu videolar kısa sürede büyük ilgi gördü ve Mertcan Bahar, kısa sürede Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından biri haline geldi.

Mertcan Bahar’ın YouTube kanalında şu anda 1.39 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Kanalında, genellikle futbol, eğlence, ve yaşam tarzı gibi konularda içerikler üretmektedir. Mertcan Bahar’ın en popüler videoları arasında, “ATMASI İMKANSIZ GOLLERİ DENEDİM“, “METOSPOR VS KEYTOSPOR“, “FUTBOL TAKIMI SATIN ALDIM !” ve “ARABAMI 2+1 EVE ÇEVİRDİM!” gibi videolar yer almaktadır.

İlgini Çekebilir!  STPeach

Mertcan Bahar, YouTube’un yanı sıra, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında da aktif olarak içerik üretmektedir. Instagram’da 500 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Paylaş