Maude Apatow

Maude Apatow

   

Maude Apatow Kimdir? Maude Apatow Boyu Kaç? Maude Apatow Kaç Kilogram? Maude Apatow nereli? Maude Apatow Vücut Ölçüleri Nedir? Maude Apatow Kaç yaşında? Maude Apatow Youtube? Maude Apatow Instagram? Maude Apatow TikTok? Maude Apatow’in hayatı. Maude Apatow hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Maude Apatow Doğum Tarihi?

Maude Apatow 15 Aralık 1997 tarihinde doğmuştur.

Maude Apatow Kaç Kilo?

Maude Apatow 65 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Britney Spears

Maude Apatow Boyu Kaç?

Maude Apatow boyu 168 santimetredir.

Maude Apatow Kaç Yaşında?

Maude Apatow 25 yaşındadır.

Maude Apatow Nerelidir?

Maude Apatow Amerikalıdır.

Maude Apatow Vücut Ölçüleri Nedir?

Maude Apatow Vücut Ölçüsü 30-24-32 inç.

Maude Apatow Instagram?

Maude Apatow Instagram.

Maude Apatow Biyografisi Ve Hayatı

Maude Apatow, 15 Aralık 1997’de Los Banos, California’da doğdu. Film yapımcısı Judd Apatow ve aktris Leslie Mann’ın en büyük kızıdır.

Apatow, kariyerine 2007 yılında babasının yönettiği komedi filmi “Knocked Up”ta rol alarak başladı. Daha sonra “Superbad” (2007), “Forgetting Sarah Marshall” (2008), “Funny People” (2009) ve “This Is 40” (2012) gibi filmlerde rol aldı.

2019 yılında, HBO drama dizisi “Euphoria”da Lexi Howard karakterini canlandırmaya başladı. Dizi, Apatow’un eleştirmenlerce beğenilen performansıyla dikkat çekti.

İlgini Çekebilir!  Goril Faruk

Apatow, film ve televizyon dışında, “Don’t Mind Alice” (2015) ve “The House of Tomorrow” (2017) gibi kısa filmlerde de rol aldı. Ayrıca “Girls” (2012-2017) ve “The King of Staten Island” (2020) gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Apatow, 2019 yılında “The King of Staten Island” filmindeki performansıyla Independent Spirit Award’da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’ne aday gösterildi.

Apatow, sosyal medya platformlarında da aktiftir. Instagram’da 4 milyondan fazla takipçisi vardır.

Maude Apatow, genç ve yetenekli bir oyuncudur. Kariyerinin başında olmasına rağmen, şimdiden birçok başarılı projede yer almıştır. Gelecekte, Apatow’un kariyerinin daha da parlayacağı kesindir.

Paylaş