Marc Fitt Kimdir? Marc Fitt Boyu Kaç? Marc Fitt Kaç Kilogram? Marc Fitt nereli? Marc Fitt Kaç yaşında? Marc Fitt Vücut ölçüleri. Marc Fitt’in hayatı. Marc Fitt hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Marc Fitt Boyu Kaç?

Marc Fitt boyu 178 santimetredir.

Marc Fitt Kaç Kilo?

Marc Fitt 83kg ağırlığındadır.

Marc Fitt Nereli?

Marc Fitt Kanadalıdır.

Marc Fitt Doğum Tarihi?

Marc Fitt 10 Eylül 1990 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Annabel Redd

Marc Fitt Kaç Yaşında?

Marc Fitt 33 yaşındadır.

Marc Fitt Tam Adı Nedir?

Tam Adı: Marc-Andre Fitt Benard

Marc Fitt Biyografisi ve Hayatı

Marc Fitt fitness meraklısı bir çocuk değildi. Spor salonuna genç yaşta özgüvenini artırmak için gitmeye başladı. İlk günden sonra hevesi gittikçe artan Marc Fitt bu konuda yetenekli olduğunu fark etti. Kendini en iyi olmak için zorladı.

Marc Fitt 20 yaşına geldiğinde polis akademisine katıldı. Marc Fitt Swat ekibine katılmak istiyordu. Marc Fitt akademiye başladığında vücut olarak iyi bir durumdaydı. Akademide dayanıklılık ve güç için eğitildi. Arkadaşları Marc Fitt’e sık sık nasıl bu kadar ilerlediğini sorardı. Marc Fitt özel bir formülünün olmadığını ama sıkı çalışma ve hiçbir zaman antrenman kaçırmamasının önemli olduğunu vurgulardı.

İlgini Çekebilir!  Jessica Alba

Marc Fitt diğer insanların aksine fitness ile ilgili ok fazla araştırma yaptığını fark etti. Deneyimlerini insanlara paylaşmaya başladı. Kısa süre sonra polis akademisini bırakan Marc Fitt hayatını spor ile devam ettirmeye başladı. Sıkı çalışması ve azmi sonucunda dünyada tanınan bir insan olmayı başladı. Marc Fitt hayatına kişisel bir eğitmen ve insanlara ilham kaynağı olarak devam ediyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir