Maisie Williams

Maisie Williams

   

Maisie Williams Kimdir? Maisie Williams Boyu Kaç? Maisie Williams Kaç Kilogram? Maisie Williams nereli? Maisie Williams Vücut Ölçüleri Nedir? Maisie Williams Kaç yaşında? Maisie Williams Youtube? Maisie Williams Instagram? Maisie Williams TikTok? Maisie Williams ’in hayatı. Maisie Williams hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Zeynep Demirhan

Maisie Williams Doğum Tarihi?

Maisie Williams 15 Nisan 1997 tarihinde doğmuştur.

Maisie Williams Kaç Kilo?

Maisie Williams 51 kilogram ağırlığındadır.

Maisie Williams Boyu Kaç?

Maisie Williams boyu 155 santimetredir.

Maisie Williams Kaç Yaşında?

Maisie Williams 26 yaşındadır.

Maisie Williams Nerelidir?

Maisie Williams İngilterelidir.

Maisie Williams Vücut Ölçüleri Nedir?

Maisie Williams Vücut Ölçüsü 35-25-35 inç.

Maisie Williams Instagram?

Maisie Williams Instagram.

Maisie Williams Biyografisi Ve Hayatı

Maisie Williams, 15 Nisan 1997’de İngiltere’nin Bristol şehrinde doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra Bath Dans Koleji’nde Sahne Sanatları alanında eğitim aldı.

Game of Thrones’un Arya Stark’ı

Williams’ın kariyeri, 2011 yılında HBO’nun efsane dizisi Game of Thrones’da Arya Stark karakterini canlandırmasıyla başladı. Bu rolü ile dünya çapında tanındı ve pek çok ödüle layık görüldü.

İlgini Çekebilir!  Anna Nyström

Arya Stark, soylu bir aileden gelen genç bir kızdır. Ancak, erkek kardeşleri kadar savaşçı olmayı hayal eder. Ailesinin katledilmesinden sonra, intikamını almak için yollara düşer.

Williams, Arya Stark karakterini kusursuz bir şekilde canlandırarak izleyicilerden büyük beğeni topladı. Karakterin fiziksel ve duygusal gelişimini ustalıkla yansıttı.

Diğer rolleri

Williams, Game of Thrones’un yanı sıra, Cyberbully, The Falling ve Gold gibi filmlerde de rol aldı.

Cyberbully, internette tacize uğrayan bir genç kızın hikayesini anlatıyor. The Falling, bir lisede yaşanan bir salgın sonucu yaşananları konu alıyor. Gold, 1920’lerde altın madenlerinde çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Ödüller

Williams, Game of Thrones’daki performansıyla pek çok ödüle layık görüldü. Bunlar arasında, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Primetime Emmy Ödülü, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Screen Actors Guild Ödülü yer alıyor.

İlgini Çekebilir!  Bianca Taylor

Maisie Williams, Game of Thrones’un Arya Stark’ı olarak ünlenen ve dünya çapında tanınan genç bir oyuncu. Yeteneği, çalışkanlığı ve sosyal medya aktivizmi ile genç kızlar için bir rol model haline geldi.

Paylaş