Mairis Briedis

Mairis Briedis

   

Mairis Briedis Kimdir? Mairis Briedis Boyu Kaç? Mairis Briedis Kaç Kilogram? Mairis Briedis nereli? Mairis Briedis Kaç yaşında? Mairis Briedis Vücut ölçüleri. Mairis Briedis’in hayatı. Mairis Briedis hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mairis Briedis Boyu Kaç?

Mairis Briedis boyu 186 santimetredir.

Mairis Briedis Kaç Kilo?

Mairis Briedis ?kg ağırlığındadır.

Mairis Briedis Kanat Açıklığı?

Mairis Briedis kanat açıklığı 191 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Bella Poarch

Mairis Briedis Sıkleti?

Mairis Briedis sikleti Küçük ağır sıklet, kruvazör sıklettir.

Mairis Briedis Nereli?

Mairis Briedis Letonyalıdır.

Mairis Briedis Doğum Tarihi?

Mairis Briedis 13 Ocak 1985 tarihinde doğmuştur.

Mairis Briedis Kaç Yaşında?

Mairis Briedis 37 yaşındadır.

Mairis Briedis Takma Adı?

Mairis Briedis takma adı The Latvian Punisherdir.

Mairis Briedis Skoru?

Mairis Briedis skoru 19’u nakavt 27 galibiyet, 1 yenilgidir.

Mairis Briedis Biyografisi ve Hayatı

Mairis Briedis, 13 Ocak 1985 doğumlu Litvayalı boksör. 3 adet ağırsiklet boks şampiyonluğu bulunuyor. 20202’den beri IBF, 2017-2018 yıllarında WBC ve 2019’da WBO kemerlerinin sahibidir. Kariyeri boyunca birok önemli boksörler dövüşmüştür, 2020 yılında BoxRev ve Transnational Boxing Rankings Board tarafından, “cruiserweight” kategorisinde dünyanın en iyi aktif boksörü seçilmiştir. 24 yaşında Litvanya Polis memurluğundan profesyonel boksa geçiş yapmıştır. Hem kendi ülkesinde hem de yurt dışında bir çok maç kazanmıştır. Briedis’in ilk galibiyeti Rusya’da gelmiştir, eski ağırsiklet boksör Manuel Charr ile karşılaşmıştır.

İlgini Çekebilir!  Joe Aribo

Briedis rakibini 5.rauntta bir tek vuruşla nakavt etmiştir. 2016’da Olanrewaju’yu da nakavt ederek WBC gümüş kemerini almıştır. Briedis’in kariyerinin belki de en önemli ve maçı ve tek mağlubiyeti 2018 yılında Usky’den gelmiştir. CompuBox istatistiklerine göre Usyk, atılan 848 yumruktan 212’sini (% 25) isabet ettirdi ve Briedis daha isabetli oldu, 579 attığı vuruştan 195’ini (% 33.7) isabet ettirebildi. Ancak Usky 4.raunttan sonra üstün gelmeye başladığı mücadeleyi kazanarak Briedis’e ilk mağlubiyetini yaşattı. Briedis’in boks kariyeri 28 maçta 27 galibiyet (19’u nakavt).

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir