Lucas Popan

Lucas Popan

   

Lucas Popan Kimdir? Lucas Popan Boyu Kaç? Lucas Popan Kaç Kilogram? Lucas Popan nereli? Lucas Popan Vücut Ölçüleri Nedir? Lucas Popan Kaç yaşında? Lucas Popan Youtube? Lucas Popan Instagram? Lucas Popan TikTok? Lucas Popan ’in hayatı. Lucas Popan hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lucas Popan Doğum Tarihi?

Lucas Popan 1998 tarihinde doğmuştur.

Lucas Popan Kaç Kilo?

Lucas Popan 75 kilogram ağırlığındadır.

Lucas Popan Boyu Kaç?

Lucas Popan boyu 178 santimetredir.

Lucas Popan Kaç Yaşında?

Lucas Popan 25 yaşındadır.

Lucas Popan Nerelidir?

Lucas Popan Amerikalıdır.

Lucas Popan Vücut Ölçüleri Nedir?

Lucas Popan Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Lucas Popan Instagram?

Lucas Popan Instagram.

Lucas Popan Biyografisi Ve Hayatı

Lucas Popan, Instagram’da 500 binden fazla takipçisi olan Amerikan bir fitness influencer ve girişimcidir. Kaslı fiziği ve fitness ve sağlıklı yaşam hakkında motivasyonel paylaşımlarıyla tanınır. Popan ayrıca, egzersiz videoları, vloglar ve diğer fitness içeriklerini paylaştığı 100.000’den fazla abonesi olan bir YouTube kanalı da var.

İlgini Çekebilir!  Max Verstappen

Popan, 1998 yılında Amerika’da doğdu. 16 yaşında ağırlık kaldırmaya başladı ve kısa sürede fitness’a tutku duymaya başladı.

Popan, 2017’de Amerika Ulusal Şampiyonası da dahil olmak üzere birçok vücut geliştirme yarışmasında yarıştı. Ayrıca Huge Supplements ve YoungLA gibi fitness markalarının sponsor atletidir.

Fitness kariyerinin yanı sıra Popan, aynı zamanda başarılı bir girişimcidir. Lucas Popan Fitness adlı bir fitness giyim şirketi ve bir kişisel antrenörlük işi var ve çevrimiçi fitness koçluğu da sunuyor.

Popan, fitness ve sağlıklı bir yaşam tarzı peşinde olan birçok insan için bir rol modeldir. Pozitif tavrı ve fitness hedeflerine olan adanmışlığı ile tanınır. Ayrıca motivasyonel bir konuşmacı ve birkaç fitness etkinliğinde konuşmalar yapmıştır.

Paylaş