Logan Paul

Logan Paul

   

Logan Paul Kimdir? Logan Paul Boyu Kaç? Logan Paul Kaç Kilogram? Logan Paul nereli? Logan Paul Kaç yaşında? Logan Paul Vücut ölçüleri. Logan Paul’in hayatı. Logan Paul hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Logan Paul Boyu Kaç?

Logan Paul boyu 188 santimetredir.

Logan Paul Kaç Kilo?

Logan Paul 86 kg ağırlığındadır.

Logan Paul Nereli?

Logan Paul Amerikalıdır.

Logan Paul Doğum Tarihi?

Logan Paul 1 Nisan 1995 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Ada Hegerberg

Logan Paul Kaç Yaşında?

Logan Paul 28 yaşındadır.

Logan Paul Vücut Ölçüleri Nedir?

Logan Paul vücut ölçüleri 42-32-16 inç.

Logan Paul Biyografisi Ve Hayatı

Logan Paul, Amerikalı bir YouTuber, aktör ve boksördür. Genellikle şakalar, meydan okumalar ve numaralar içeren vlog’larıyla tanınır. Paul’ün YouTube’da 23 milyondan fazla abonesi ve Instagram’da 20 milyondan fazla takipçisi vardır.

Paul, 1995’te Westlake, Ohio’da doğdu. YouTube kariyerine 2013’te başladı ve kanalının popülaritesi hızla arttı. 2016 yılında Time dergisi tarafından “İnternetteki En Etkili 30 Kişi” arasında gösterildi.

Paul, 2017’de yayınladığı ve Japonya’da bir intihar kurbanının cesedini gösteren bir video da dahil olmak üzere birçok tartışmaya karıştı. Video geniş çapta eleştirildi ve Paul videoyu yayınladığı için özür diledi.

İlgini Çekebilir!  Tomasz Pienko

Tartışmalara rağmen Paul, dünyadaki en popüler YouTuber’lardan biri olmaya devam ediyor. Birkaç filmde ve televizyon programında rol aldı ve kendi giyim hattını da kurdu.

Dövüş sporlarına başlayan Paul bir süredir wwe smackdown platformu üzerinde yer almaktadır ayrıca kendine ait “Prime” adında bir enerji içeceği şirketi kurmuştur.

Logan Paul Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir