Lisa Müller

Lisa Müller

   

Lisa Müller Kimdir? Lisa Müller Boyu Kaç? Lisa Müller Kaç Kilogram? Lisa Müller nereli? Lisa Müller Vücut Ölçüleri Nedir? Lisa Müller’in Eşi kimdir? Lisa Müller Kaç yaşında? Lisa Müller Youtube? Lisa Müller Instagram? Lisa Müller TikTok? Lisa Müller ’in hayatı. Lisa Müller hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İlgini Çekebilir!  Valentina Lequeux

Lisa Müller Doğum Tarihi?

Lisa Müller 21 Eylül 1989 tarihinde doğmuştur.

Lisa Müller Kaç Kilo?

Lisa Müller 60 kilogram ağırlığındadır.

Lisa Müller Boyu Kaç?

Lisa Müller boyu 175 santimetredir.

Lisa Müller Kaç Yaşında?

Lisa Müller 34 yaşındadır.

Lisa Müller Nerelidir?

Lisa Müller Almanyalıdır.

Lisa Müller’in Eşi kimdir?

Lisa Müller, Thomas Müller ile evlidir.

İlgini Çekebilir!  Brandon Royval

Lisa Müller Vücut Ölçüleri Nedir?

Lisa Müller Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Lisa Müller Instagram?

Lisa Müller Instagram.

Lisa Müller Biyografisi Ve Hayatı

Lisa Müller, Almanya’nın Münih şehrinde doğan ve günümüzde çiftçilik ve girişimcilik yapan bir kadındır. Eski bir voleybolcu olan Müller, 2009 yılında Bayern Münih’in forvet oyuncusu Thomas Müller ile evlenmiştir. Çiftin, dört çocuğu vardır.

Lisa Müller’in Hayatı

Lisa Müller, 1989 yılında Münih’te doğmuştur. Babası Erwin Müller, bir çiftçi ve iş adamıdır. Lisa Müller, çocukluğundan beri çiftlikte büyümüş ve hayvancılıkla ilgilenmiştir.

Lisedeyken voleybola başlayan Müller, 2007-2011 yılları arasında Bundesliga’da mücadele eden Volleybox Münih takımında oynamıştır. 2011 yılında voleybolu bırakan Müller, çiftçilik yapmaya ve kendi işini kurmaya karar vermiştir.

İlgini Çekebilir!  Sera Vrij

Lisa Müller’in Kariyeri

Lisa Müller, 2011 yılında çiftçilik yapmaya başlamıştır. Kendi çiftliğini kuran Müller, hayvancılık ve tarımcılık yapmaktadır. Ayrıca, bir çiftlik mağazası ve bir çiftlik turizmi tesisi de işletmektedir.

Lisa Müller, 2019 yılında kendi markasını kurmuştur. Markası altında, çiftçilik ve yaşam tarzına yönelik ürünler satmaktadır.

Lisa Müller’in Sosyal Medya Hesapları

Lisa Müller, sosyal medyada oldukça aktiftir. Instagram’da 400.000’den fazla takipçisi olan Müller, çiftçilik, aile hayatı ve iş hayatı hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Paylaş