Lily Rose Depp

Lily Rose Depp

   

Lily Rose Depp Kimdir? Lily Rose Depp Boyu Kaç? Lily Rose Depp Kaç Kilogram? Lily Rose Depp nereli? Lily Rose Depp Vücut Ölçüleri Nedir? Lily Rose Depp Kaç yaşında? Lily Rose Depp Youtube? Lily Rose Depp Instagram? Lily Rose Depp TikTok? Lily Rose Depp ’in hayatı. Lily Rose Depp hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lily Rose Depp Doğum Tarihi?

Lily Rose Depp 27 Mayıs 1999 tarihinde doğmuştur.

Lily Rose Depp Kaç Kilo?

Lily Rose Depp 47 kilogram ağırlığındadır.

Lily Rose Depp Boyu Kaç?

Lily Rose Depp boyu 165 santimetredir.

Lily Rose Depp Kaç Yaşında?

Lily Rose Depp 24 yaşındadır.

Lily Rose Depp Nerelidir?

Lily Rose Depp Fransalıdır.

Lily Rose Depp Vücut Ölçüleri Nedir?

Lily Rose Depp Vücut Ölçüsü 32-26-32 inç.

Lily Rose Depp Instagram?

Lily Rose Depp Instagram.

Lily Rose Depp Biyografisi Ve Hayatı

Lily-Rose Melody Depp (d. 27 Mayıs 1999), Fransız-Amerikalı oyuncu ve model. Oyuncu Johnny Depp ve şarkıcı Vanessa Paradis’in kızı olan Depp, oyunculuk kariyerine Tusk (2014) adlı filmde küçük bir rolle başladı ve Isadora Duncan’ı canlandırdığı dönem draması La Danseuse (2016), Planetarium (2016) ve The King (2019) filmlerinde rol almaya devam etti.

İlgini Çekebilir!  Demi Bagby

Depp, 27 Mayıs 1999’da Paris, Fransa’da doğdu. Babası, Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Johnny Depp, annesi ise Fransız şarkıcı ve aktris Vanessa Paradis’tir. Depp’in bir erkek kardeşi, John Christopher Depp III vardır.

Depp, ilk eğitimini Paris’teki Lycée Français Charles de Gaulle’de aldı. Daha sonra, New York’taki Parsons The New School for Design’da moda tasarımı okudu.

Depp, oyunculuk kariyerine 2014 yılında babası Johnny Depp ile birlikte oynadığı Tusk adlı filmle başladı. Daha sonra, Isadora Duncan’ı canlandırdığı dönem draması La Danseuse (2016), Planetarium (2016) ve The King (2019) filmlerinde rol aldı.

Depp, modellik kariyerine de 2014 yılında başladı. Chanel, Chloé, Dior ve Saint Laurent gibi ünlü moda markalarının defilelerinde ve kampanyalarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Katya Sitak

Depp, 2018 yılında Fransız müzisyen Timothée Chalamet ile birlikte çıkmaya başladı. Çift, 2021 yılında ayrıldı.

Depp, sosyal medya platformlarında oldukça aktiftir. Instagram’da 10,5 milyondan fazla takipçisi vardır.

Depp, genç yaşına rağmen, oyunculuk ve modellik kariyerinde önemli başarılar elde etmiştir. Gelecekte, onu daha büyük başarılar bekliyor gibi görünüyor.

Paylaş