Lena Müller

Lena Müller

   

Lena Müller Kimdir? Lena Müller Boyu Kaç? Lena Müller Kaç Kilogram? Lena Müller nereli? Lena Müller Vücut Ölçüleri Nedir? Lena Müller Kaç yaşında? Lena Müller Youtube? Lena Müller Instagram? Lena Müller TikTok? Lena Müller ’in hayatı. Lena Müller hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lena Müller Doğum Tarihi?

Lena Müller 16 Haziran 1987 tarihinde doğmuştur.

Lena Müller Kaç Kilo?

Lena Müller 59 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Christian Fleenor

Lena Müller Boyu Kaç?

Lena Müller boyu 173 santimetredir.

Lena Müller Kaç Yaşında?

Lena Müller 36 yaşındadır.

Lena Müller Nerelidir?

Lena Müller Almanyalıdır.

Lena Müller Vücut Ölçüleri Nedir?

Lena Müller Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Lena Müller Instagram?

Lena Müller Instagram.

Lena Müller Biyografisi Ve Hayatı

Lena Müller, 16 Haziran 1987 tarihinde Almanya’nın Duisburg şehrinde doğdu. Profesyonel bir tırmanıcı ve çevrecidir. Ayrıca, Ecopoint Climbing adlı bir tırmanış topluluğunun kurucusudur.

Tırmanış Kariyeri

Lena Müller, tırmanış kariyerine 2008 yılında başladı. İlk uluslararası başarısı, 2011 yılında İspanya’da düzenlenen Dünya Gençler Tırmanışı Şampiyonası’nda üçüncülüktür. 2012 yılında, Anja Noske ile birlikte Londra’da düzenlenen Yaz Olimpiyatları’nda kadınlar hafif çifte kano kategorisinde yarıştılar. Müller ve Noske, finalde üçüncü olarak bronz madalya kazandılar.

İlgini Çekebilir!  Zelina Vega

Çevrecilik Çalışmaları

Lena Müller, çevrecilik konusunda da aktif bir rol oynamaktadır. 2017 yılında, Ecopoint Climbing adlı bir tırmanış topluluğunu kurdu. Bu topluluk, sürdürülebilir tırmanışı teşvik etmek ve çevreye duyarlı olmak için çalışıyor. Müller, aynı zamanda, iklim değişikliği ve çevre kirliliği gibi konularda da farkındalık yaratmak için çalışıyor.

Paylaş