Lauren Cohan

Lauren Cohan

   

Lauren Cohan Kimdir? Lauren Cohan Boyu Kaç? Lauren Cohan Kaç Kilogram? Lauren Cohan nereli? Lauren Cohan Vücut Ölçüleri Nedir? Lauren Cohan Kaç yaşında? Lauren Cohan Youtube? Lauren Cohan Instagram? Lauren Cohan TikTok? Lauren Cohan ’in hayatı. Lauren Cohan hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lauren Cohan Doğum Tarihi?

Lauren Cohan 7 Ocak 1982 tarihinde doğmuştur.

Lauren Cohan Kaç Kilo?

Lauren Cohan 56 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Steve Kris

Lauren Cohan Boyu Kaç?

Lauren Cohan boyu 170 santimetredir.

Lauren Cohan Kaç Yaşında?

Lauren Cohan 41 yaşındadır.

Lauren Cohan Nerelidir?

Lauren Cohan Amerikalıdır.

Lauren Cohan Vücut Ölçüleri Nedir?

Lauren Cohan Vücut Ölçüsü 36-25-35inç.

Lauren Cohan Instagram?

Lauren Cohan Instagram.

Lauren Cohan Biyografisi Ve Hayatı

Lauren Cohan, İskoç asıllı Amerikalı aktris. En çok The Walking Dead dizisindeki Maggie Greene rolüyle tanınmaktadır. Cohan, Supernatural, Chuck, The Vampire Diaries ve One Tree Hill gibi dizilerde de yer almıştır.

Cohan, 7 Ocak 1982’de İskoçya’nın New Galloway kentinde doğmuştur. 10 yaşındayken ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmıştır. Cohan, oyunculuk kariyerine 1999 yılında başlamıştır. İlk olarak ABC’nin komedi dizisi That ’70s Show’da yer almıştır. Daha sonra Supernatural, Chuck, The Vampire Diaries ve One Tree Hill gibi dizilerde rol almıştır.

İlgini Çekebilir!  Iggy Azalea

Cohan’ın en büyük çıkışı, 2010 yılında AMC’nin postapokaliptik korku dizisi The Walking Dead’de Maggie Greene rolünü üstlenmesiyle olmuştur. Cohan, The Walking Dead’de 2010’dan 2018’e kadar başrol olarak yer almıştır. 2018’de diziden ayrılmış, ancak 2021’de tekrar diziye dönmüştür.

Cohan, The Walking Dead dışında The Boy, Van Wilder: Freshman Year, Life as We Know It ve The Girl with All the Gifts gibi filmlerde de yer almıştır.

Cohan, 2014 yılında İngiliz aktör Jeffrey Dean Morgan ile evlenmiştir. Çiftin bir kızları vardır.

Paylaş