Lauren Burch

Lauren Burch

   

Lauren Burch Kimdir? Lauren Burch Boyu Kaç? Lauren Burch Kaç Kilogram? Lauren Burch nereli? Lauren Burch Vücut Ölçüleri Nedir? Lauren Burch Kaç yaşında? Lauren Burch Youtube? Lauren Burch Instagram? Lauren Burch TikTok? Lauren Burch ’in hayatı. Lauren Burch hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lauren Burch Doğum Tarihi?

Lauren Burch 7 Aralık 2000 tarihinde doğmuştur.

Lauren Burch Kaç Kilo?

Lauren Burch 50 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Ana Maria Markovic

Lauren Burch Boyu Kaç?

Lauren Burch boyu 160 santimetredir.

Lauren Burch Kaç Yaşında?

Lauren Burch 23 yaşındadır.

Lauren Burch Nerelidir?

Lauren Burch Kanadalıdır.

Lauren Burch Vücut Ölçüleri Nedir?

Lauren Burch Vücut Ölçüsü 33-28-33 inç.

Lauren Burch Instagram?

Lauren Burch Instagram.

Lauren Burch Biyografisi Ve Hayatı

Lauren Burch, 2000 yılında Kanada’da doğdu. Üniversite eğitimini California Üniversitesi, Los Angeles’ta (UCLA) tamamladı. Burch, UCLA’dayken modellik yapmaya başladı ve kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaştı.

Burch, Instagram’da 1,9 milyondan fazla takipçiye sahip. Hesabında genellikle günlük hayatından, seyahatlerinden ve modellik kariyerinden fotoğraflar ve videolar paylaşıyor. Burch, aynı zamanda bir moda ve güzellik bloggerı olarak da çalışıyor.

İlgini Çekebilir!  Shelley Hennig

Burch’un Modellik Kariyeri

Burch, modellik kariyerine 2016 yılında başladı. İlk olarak küçük yerel dergilerde ve web sitelerinde yer aldı. Daha sonra, büyük markalarla çalışmaya başladı. Burch, şu anda Guess, Calvin Klein ve Victoria’s Secret gibi markalarla çalışıyor.Burch’un Sosyal Medya Hesapları

Burch, Instagram, Twitter ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında aktif. Instagram’da 1,9 milyondan fazla takipçisi var. Twitter’da 100.000’den fazla takipçisi var. TikTok’ta ise 100.000’den fazla takipçisi var.

Burch’un Başarıları

Burch, modellik kariyerinde birçok başarıya imza attı. 2017 yılında, “GQ” dergisinin “Yılın Modeli” seçildi. 2018 yılında, “Vogue” dergisinin “En İyi 30 Genç Model” listesine girdi. 2019 yılında, “Elle” dergisinin “Yılın Yükselen Modeli” seçildi.

İlgini Çekebilir!  Stella Maxwell

Lauren Burch, başarılı bir model, blogger ve sosyal medya fenomenidir. Genç yaşına rağmen, moda ve güzellik dünyasında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Burch, kariyerine devam ederek, daha da büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Paylaş