Laura Amy

Laura Amy

   

Laura Amy Kimdir? Laura Amy Boyu Kaç? Laura Amy Kaç Kilogram? Laura Amy nereli? Laura Amy Kaç yaşında? Laura Amy Vücut ölçüleri. Laura Amy’in hayatı. Laura Amy hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Laura Amy Boyu Kaç?

Laura Amy boyu 168 santimetredir.

Laura Amy Kaç Kilo?

Laura Amy 60kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Ludmila Sanchez

Laura Amy Nereli?

Laura Amy Avustralyalıdır.

Laura Amy Doğum Tarihi?

Laura Amy 30 Mart 1992 tarihinde doğmuştur.

Laura Amy Kaç Yaşında?

Laura Amy 31 yaşındadır.

Laura Amy Biyografisi ve Hayatı

Avustrayalı Laura Amy, takipçileri için bir ilham kaynağıdır. İnanılmaz fiziği ve motivasyon gönderileriyle ünlü bir fitness fenomeni ve eğitmenidir.

Bununla birlikte, Laura’nın bugün sahip olduğu başarıya ulaşma yolculuğu zordu. Laura, 2015 yılında 22 yaşındayken anoreksi geliştirdi. Bu yeme bozukluğu, Laura’yı yediği her şeye takıntı haline getirdi. Ayrıca fazladan bir kilo almaktan korkarak her gün koşu bandında saatler geçirmeye başladı.

Laura en düşük 39 kilogram ağırlığındaydı. Laura zamanla sorununun görmezden gelinemeyecek kadar ciddi hale geldiğini fark etti. Kilosunu geri almasına yardımcı olacak eğitim ve beslenme programları bulmaya devam etti. Koşu bandını ağırlık odasıyla değiştirip diyetine daha fazla kalori ekleyen Laura, sonunda vücudunda olumlu değişiklikler fark etmeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Cansu Özbay

Üç yıllık küçük başarılar ve sayısız zorluktan sonra, Laura nihayet rahatsızlığını attı. Ağırlık çalışması ve sağlıklı beslenme yoluyla 11 kilogram sağlıklı kilo almayı başardı. Süreç boyunca, dönüşümünün resimlerini sosyal medyadan yayınlamaya başladı ve bu onu Avustralya’da bir fitness simgesi haline getirdi. Laura Amy instagram’da _lauraammy kullanıcı adıyla 867bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir