Lana Rhoades

Lana Rhoades

   

Lana Rhoades Kimdir? Lana Rhoades Boyu Kaç? Lana Rhoades Kaç Kilogram? Lana Rhoades nereli? Lana Rhoades Kaç yaşında? Lana Rhoades Vücut ölçüleri. Lana Rhoades’in hayatı. Lana Rhoades hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lana Rhoades Boyu Kaç?

Lana Rhoades boyu 160 santimetredir.

Lana Rhoades Kaç Kilo?

Lana Rhoades 57kg ağırlığındadır.

Lana Rhoades Nereli?

Lana Rhoades Amerikalıdır.

Lana Rhoades Doğum Tarihi?

Lana Rhoades 6 Eylül 1996 tarihinde doğmuştur.

Lana Rhoades Kaç Yaşında?

Lana Rhoades 27 yaşındadır.

Lana Rhoades Biyografisi Ve Hayatı

Lana Rhoades, eski bir yetişkin sinema oyuncusu ve sosyal medya kişiliğidir. 1996’da Chicago, Illinois’de doğdu. Rhoades, yetişkin film endüstrisindeki kariyerine 2016 yılında başladı. Kısa sürede sektörün en popüler aktrislerinden biri oldu ve 2018’de emekli oldu.

Rhoades’in sosyal medyada büyük bir takipçisi var. Instagram’da 16 milyondan fazla takipçisi ve Twitter’da 2 milyondan fazla takipçisi var. Aynı zamanda başarılı bir girişimci ve kendi ticari ürünleri var.

İlgini Çekebilir!  Carmen Electra

Rhoades’in yetişkin film endüstrisindeki kariyeri

Rhoades’in yetişkin film endüstrisindeki kariyeri kısa ama başarılıydı. 200’den fazla filmde rol aldı ve 2017’de AVN En İyi Yeni Yıldız Oyuncusu Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Rhoades’in yetişkin film endüstrisinden emekli olma kararı birçok kişi için sürpriz oldu. Ailesi ve işi gibi başka şeylere odaklanmak istediğini söyledi.

Rhoades’in sosyal medya varlığı

Rhoades’in sosyal medyada büyük bir takipçisi var. İşini, markasını ve kişisel hayatını tanıtmak için platformlarını kullanıyor.

Rhoades’in sosyal medyadaki varlığı onu tartışmalı bir figür haline getirdi. Cinsel ilişkiler hakkındaki görüşleri nedeniyle eleştirildi. Bununla birlikte, dürüstlüğü ve deneyimleri hakkında konuşmaya istekli olması nedeniyle de övüldü.

İlgini Çekebilir!  Ursula Corbero Delgado

Rhoades’ın geleceği

Rhoades, geleceğinin ne getireceğinden emin olmadığını söyledi. Oyunculuk veya modellik alanında kariyer yapmakla ilgilendiğini ifade etti. Ayrıca kendi prodüksiyon şirketini kurmakla da ilgileniyor.

Lana Rhoades Instagram
gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir