Krysten Ritter

Krysten Ritter

   

Krysten Ritter Kimdir? Krysten Ritter Boyu Kaç? Krysten Ritter Kaç Kilogram? Krysten Ritter nereli? Krysten Ritter Vücut Ölçüleri Nedir? Krysten Ritter Kaç yaşında? Krysten Ritter Youtube? Krysten Ritter Instagram? Krysten Ritter TikTok? Krysten Ritter ’in hayatı. Krysten Ritter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Krysten Ritter Doğum Tarihi?

Krysten Ritter 16 Aralık 1981 tarihinde doğmuştur.

Krysten Ritter Kaç Kilo?

Krysten Ritter 57 kilogram ağırlığındadır.

Krysten Ritter Boyu Kaç?

Krysten Ritter boyu 175 santimetredir.

Krysten Ritter Kaç Yaşında?

Krysten Ritter 42 yaşındadır.

Krysten Ritter Nerelidir?

Krysten Ritter Amerikalıdır.

Krysten Ritter Vücut Ölçüleri Nedir?

Krysten Ritter Vücut Ölçüsü 33-23-35 inç.

Krysten Ritter Instagram?

Krysten Ritter Instagram.

Krysten Ritter Biyografisi Ve Hayatı

Krysten Ritter, Amerikalı bir oyuncu, model ve yazardır. En çok Jessica Jones karakterini canlandırdığı Netflix dizisi “Jessica Jones” ile tanınır.

Ritter, 16 Aralık 1981‘de Pensilvanya’nın Bloomsburg şehrinde doğdu. 1999’da yerel bir tiyatroda oyunculuk yapmaya başladı. 2001 yılında, “Someone Like You…” adlı filmde küçük bir rol alarak sinema dünyasına adım attı.

İlgini Çekebilir!  Jia Lissa

Ritter, 2007 yılında “Gilmore Girls” dizisinde Rory Gilmore’nun üniversite arkadaşı Lucy karakterini canlandırdı. 2008 yılında, “Breaking Bad” dizisinde Jane Margolis karakteriyle dikkat çekti.

2012 yılında, “Don’t Trust the B—- in Apartment 23” dizisinde Jessica Jones karakterini canlandırmaya başladı. Dizi, Ritter’in en önemli rollerinden biri oldu ve ona büyük bir şöhret getirdi.

Ritter, “Jessica Jones” dizisinin yanı sıra, “Big Eyes” (2014), “Listen Up Philip” (2014) ve “The Defenders” (2017) gibi film ve dizilerde rol aldı.

Ritter, yetenekli ve başarılı bir oyuncudur. Her rolde farklı bir karaktere bürünebilen ve izleyicileri ekrana kilitleyen bir yeteneği vardır.

Paylaş