Kristen Stewart

Kristen Stewart

   

Kristen Stewart Kimdir? Kristen Stewart Boyu Kaç? Kristen Stewart Kaç Kilogram? Kristen Stewart nereli? Kristen Stewart Vücut Ölçüleri Nedir? Kristen Stewart Kaç yaşında? Kristen Stewart Youtube? Kristen Stewart Instagram? Kristen Stewart TikTok? Kristen Stewart’in hayatı. Kristen Stewart hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kristen Stewart Doğum Tarihi?

Kristen Stewart 9 Nisan 1990 tarihinde doğmuştur.

Kristen Stewart Kaç Kilo?

Kristen Stewart 52 kilogram ağırlığındadır.

Kristen Stewart Boyu Kaç?

Kristen Stewart boyu 165 santimetredir.

Kristen Stewart Kaç Yaşında?

Kristen Stewart 33 yaşındadır.

Kristen Stewart Nerelidir?

Kristen Stewart Amerikalıdır.

Kristen Stewart Vücut Ölçüleri Nedir?

Kristen Stewart Vücut Ölçüsü 34-22-34 inç.

Kristen Stewart Instagram?

Kristen Stewart Instagram.

Kristen Stewart Biyografisi Ve Hayatı

Kristen Stewart, 9 Nisan 1990’da Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de doğdu. Amerikalı aktris ve film yapımcısıdır. 2012 yılının en çok para kazanan kadın oyuncusu olan Stewart, Akademi Ödülü ve Altın Küre Ödülü adaylıklarının yanı sıra bir İngiliz Akademisi Film Ödülü ve bir César Ödülü de dahil olmak üzere çeşitli ödüller aldı.

İlgini Çekebilir!  Jadon Sancho

Stewart, 1999 yılında çocuk oyuncu olarak kariyerine başladı. İlk uzun metrajlı filmi, 1999’da Disney Channel için çekilen The Thirteenth Year filmidir. 2002 yılında, David Fincher’ın yönettiği gerilim filmi Panic Room’da Jodie Foster ile birlikte rol aldı. Bu film, Stewart’ın ilk büyük Hollywood filmi oldu.

Stewart, 2008 yılında, Stephenie Meyer’ın aynı adlı romanından uyarlanan Alacakaranlık film serisinde Bella Swan karakterini canlandırarak dünya çapında üne kavuştu. Alacakaranlık film serisi, tüm zamanların en yüksek hasılat yapan serilerinden biridir ve Stewart, bu filmlerdeki performansıyla birçok ödüle aday gösterildi.

Stewart, Alacakaranlık film serisinin ardından, çeşitli filmlerde rol aldı. Bu filmler arasında, Snow White and the Huntsman (2012), On the Road (2012), Still Alice (2014), Personal Shopper (2016), Certain Women (2016), Cafe Society (2016), Seberg (2019), Spencer (2021) ve Crimes of the Future (2022) sayılabilir.

İlgini Çekebilir!  Oscar Gutierrez (Rey Mysterio)

Stewart, oyunculuğunun yanı sıra, moda ikonu olarak da tanınmaktadır. Chanel, Balenciaga ve Dior gibi ünlü moda markalarının yüzü olmuştur. Stewart, aynı zamanda, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır.

Kristen Stewart, yetenekli ve başarılı bir oyuncudur. Alacakaranlık film serisiyle dünya çapında üne kavuşmuş ve çeşitli ödüllere aday gösterilmiştir. Stewart, oyunculuğunun yanı sıra, moda ikonu ve sosyal sorumluluk aktivisti olarak da tanınmaktadır.

Paylaş