kızlar kaslı erkeklerden hoşlanıyor sorunsalı

arkadaşlar bizim ülkemizde neden yediğine içtiğine dikkat eden , sporuna özen gösteren erkeklere ezik gözüyle bakılıyor ? vücudunu geliştiren spor salonlarına giden erkeklere boş , kaslarından başka bir şey düşünmeyen veya aklı çalışmayan gibi terimler bizim ülkemizde çok yaygın. yabancı ülkelerde kızlar sporcu kaslı vücuduna iyi bakan erkeklerden hoşlanırken gelin görün bizde durum haftanın her günü sigara , alkol içen boş boş takılan sırf ortamı var diye hayatta bir amacı olmayan erkeklerden hoşlanıyorlar. tabi spor yapan kaslı erkeklerden hoşlanan kızlarda var ama ben çoğunluğa değinmek istedim.
doğru bir tespit açıkçası spor ile ilgilenen insan düzenli oluyor akıllı oluyor her ne kadar kas yapan insanlar salakmış gibi bir algı oluşturulsa da akıl olmadan kas yapılabileceğini düşünmüyorum ben açıkcası
valla bende bu duruma çok düşündüm genel olarak kaslı erkeklerden hoşlanıyorlar gibi gözüküyor ama olası bir karşılaşmada kazanan müptezel insanlar oluyor ben böyle gördüm
alkolikleri, tiryakileri affedersiniz iti kopuğu havalı bulan kişileri direkt kafadan siliyorum, bir insanın çevresinde böyle insanlar kesinlikle olmamalı. bunu bile bile yapıyorsa kendisine saygısı yoktur. naçizane tavsiyem sizin de böyle yapmanızdır.
eyvallah schmiss bilader, adam haklı. altına imzamı atarım. iti kopuğu havalı bulanı sileceksin aga hayatından.
sorunsal değil gerçektir. ortalama kaslı bir erkek gören her kız etkilenir. beğenmedim diyen ya yalan söylüyordur ya da cinsel eğilimi gerçekten bitmiştir. kas dediğimiz şey insana özgüveni arttıran birşey olmasının yanı sıra libidoyu da arttırır.

gizlilik politikası hakkımızda iletişim sss instagram telegram Height and Weight Größe und Gewicht
üyeler yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur gymsozluk sorumluluk kabul etmez