1. Ana Sayfa
  2. Model

Wioletta Pawluk

Wioletta Pawluk
0

Wioletta Pawluk Boyu Kaç?

Wioletta Pawluk boyu 170 santimetredir.

Wioletta Pawluk Kaç Kilo?

Wioletta Pawluk 73kg ağırlığındadır.

Wioletta Pawluk Nereli?

Wioletta Pawluk Polonyalıdır.

Wioletta Pawluk Doğum Tarihi

Wioletta Pawluk 28 Kasım tarihinde doğmuştur.

Wioletta Pawluk Kaç Yaşında?

Wioletta Pawluk yaşındadır.

Wioletta Pawluk Biyografisi ve Hayatı

Polonya’da doğup büyüyen Wioletta’nın her zaman fitness tutkusu vardı. Boş zamanlarında ağırlık kaldırmak ve koşu bandında koşmak gibi aktiviteler yapardı. Ancak, bu noktada fitness endüstrisinde bir kariyer düşünmemişti. Bunun yerine, Üniversitede Mimari Teknoloji okumayı seçti, ancak izlediği yoldan mutsuz oldu. Mezun olduktan ve Lisans Derecesini kazandıktan sonra, Wioletta modellik hayalinin peşinden koşmaya karar verdi.

Kısa süre sonra Wioletta, Polonya’dan ABD, New York’a büyük bir hamle yaptı. Başarılı olmaya kararlı olarak, dergilerde ve reklamlarda yer almak için çok sayıda modelleme ajansıyla iletişime geçmeye başladı. Birkaç hafta e-posta gönderdikten sonra, Wioletta sonunda yolunu buldu. Fotoğraf çekimlerine davet edildi ve kıvrımlı figürü ile ün kazanmaya başladı.

2013’te rapçi A $ AP Ferg’den bir telefon aldı ve onu ‘Shabba’ adlı şarkısı için bir müzik videosunda yer almaya davet etti. Wioletta kısa süre sonra çevrimiçi forumların konusu oldu. Model olarak kendine bir isim vermeye başlamış olmasına rağmen, bu noktada, ana akım halk hala onun kim olduğunun farkında değildi.

A$AP Ferg’ün müzik videosunda görünmesinden sonra, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar Wioletta’yı internette aramaya başladı. Instagram profilini ( @Wioletta_Pawluk) bulmaları uzun sürmedi  ve kısa süre sonra çok sayıda takipçi kazandı. 2016 yılına gelindiğinde, Wioletta günlük spor seanslarının ve hayatının fotoğraflarını ve videolarını yayınlayan bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Fitness yolculuğunu sayısız hayranıyla paylaşıyor.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
Anna Matthews

Yazar Hakkında