1. Ana Sayfa
  2. Model

Whitney Johns

Whitney Johns
0

Whitney Johns Boyu Kaç?

Whitney Johns boyu  175 santimetredir.

Whitney Johns Kaç Kilo?

Whitney Johns 66kg ağırlığındadır.

Whitney Johns Nereli?

Whitney Johns Amerikalıdır.

Whitney Johns Doğum Tarihi

Whitney Johns 29 Kasım 1990 tarihinde doğmuştur.

Whitney Johns Kaç Yaşında?

Whitney Johns 32 yaşındadır.

Whitney Johns Biyografisi ve Hayatı

Whitney Johns, çocukluğunu Idaho’da büyüyerek geçirirken, mükemmel olacağı bir sporu asla bulamadı. Kendi sözleriyle;  “Sporda, dansta, jimnastikte veya küçük kızların iyi yapması gereken diğer şeylerde asla çok iyi değildim .” Ancak bu, Whitney’in kedini keşfetmesini engellemedi. Spor yapma konusundaki güçlü arzusuyla, yıllar boyunca farklı sporları ve aktiviteleri denemeye devam etti. İyi olacağı bir şey bulacağını umuyordu. Sonunda, Whitney aradığı şeyi buldu. Fitness ve ağırlıklar. Geleneksel disiplinler, dans ve spordaki sayısız başarısız denemeden sonra, Whitney, atletik çıkışını güç antrenmanıyla yapmaya karar verdi. Fitness yolculuğunun başladığı nokta buydu.

Whitney, on altı yaşında ağırlıklarla antrenman yapmaya başladı. Çok geçmeden, fiziğindeki gelişmeleri fark etmeye başladı ve bu da onu zindeliğe bağımlı olmaya yöneltti. Whitney fitness hedeflerini teker teker gerçekleştirerek güçlü bir disiplin ve kendine güven geliştirdi. Egzersizleri onu sadece fiziksel olarak güçlendirmekle kalmadı, aynı zamanda zihinsel olarak da büyüdü.

Ağırlık tutkusuyla hareket eden Whitney, kişisel koçluk ve fitness yarışmalarında bir kariyer peşinde koşmaya başladı. Sayısız kurstan sonra Whitney kişisel eğitim lisansını almayı başardı. Ayrıca NPC için bikini yarışmacısı olmaya devam etti ve daha sonra WBFF – 2015’te WBFF Fitness Model Pro Card’ı kazandı.

Kariyerini bir adım daha ileri götüren Whitney, bikini modeli olarak yarışmanın yanı sıra fitness şirketleri için modellik yapmaya başladı. Bu, onu fitness endüstrisinde tanınmasını sağladı. Bu süreç boyunca Whitney Johns, Amerika ve ötesinde bir fitness simgesi haline geldi.

Whitney Johns Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015 Grand Prix, NPC Bikini Sınıf F, 3.lük

2015 Grand Prix, NPC Bikini Acemi D Sınıfı, 2.lik

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
brandon-curry

Yazar Hakkında