1. Ana Sayfa
  2. Model

Viki Odintcova

Viki Odintcova
0

Viki Odintcova Boyu Kaç?

Viki Odintcova boyu 173 santimetredir.

Viki Odintcova Kaç Kilo?

Viki Odintcova 55kg ağırlığındadır.

Viki Odintcova Nereli?

Viki Odintcova Rusyalıdır.

Viki Odintcova Doğum Tarihi

Viki Odintcova 15 Kasım 1993 tarihinde doğmuştur.

Viki Odintcova Kaç Yaşında?

Viki Odintcova 29 yaşındadır.

Viki Odintcova Biyografisi ve Hayatı

Viki Odintcova, Rusya’nın St. Petersburg kentinden bir model, spor tutkunu ve sosyal medya fenomenidir. Viki’nin öne çıkması, kıskanılacak fiziğinin resimlerini internette yayınlamaya başladıktan sonra başladı.

Riskli fotoğraf çekimleri yaparak hayranlarını etkilemek için sık sık egzotik yerlere giderdi. Böyle bir durumda Viki, herhangi bir güvenlik önlemi, izni veya yardımı olmaksızın bir fotoğraf çekimi yaptığı Dubai’deki Cayan Kulesi’nin tepesine tırmandı.

Maceracı doğası ve inanılmaz vücudu nedeniyle Viki, dünyanın her yerinden hayranları tarafından beğeniliyor. 17 yaşında modellik yolculuğuna başladığından beri Viki, modellik, fitness ve sosyal medya dünyasının en büyük isimlerinden biri haline geldi.

Tüm başarısına rağmen, Viki hala gidecek uzun bir yolu olduğunu düşünüyor. “Hala büyüyorum ve başarı dediğim o çok yüksek dağa tırmanıyorum.” Böyle bir tavırla, kesinlikle sadece fitness meraklıları için değil, hayatta büyük hayaller kurmayı seven herkes için kesinlikle bir ilham kaynağı.

İlginizi Çekebilir
neiva_mara

Yazar Hakkında