1. Ana Sayfa
  2. Model

Soph Allen

Soph Allen
0

Soph Allen Boyu Kaç?

Soph Allen boyu 160 santimetredir.

Soph Allen Kaç Kilo?

Soph Allen 61kg ağırlığındadır.

Soph Allen Nereli?

Soph Allen Avustralyalıdır.

Soph Allen Doğum Tarihi

Soph Allen 5 Kasım 1989 tarihinde doğmuştur.

Soph Allen Kaç Yaşında

Soph Allen 33 yaşındadır.

Soph Allen Biyografisi ve Hayatı

Sophie Allen bugün başkaları için bir ilham kaynağı olabilir, ancak hayatı her zaman sağlıklı değildi. 2011’de Sophie, küçük ve rutin olması gereken bir operasyon geçirdi. Ancak ameliyat sırasında doktor istemeden Sophie’nin bağırsağını deldi ve bu da komplikasyonlara yol açtı. Hastaneden eve serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra Sophie, ameliyat sırasında onu neredeyse öldüren bir enfeksiyon geliştirdi. İşte Sophie neler olduğunu anlatıyor:

“Enfeksiyon kötüydü ve daha fazla bırakılırsa organlarımı kapatırdı ve ben ölürdüm.

Onu yakaladığımız için şanslıydık. Sonraki ay yoğun bakım ünitesinde (YBÜ) sayısız prosedürden geçerek zaman geçirdim. Damlamayla besleniyordum ve yürüyemiyor, duş alamıyor, hatta düzgün nefes alamıyordum. Korkunçtu. “

Sophie ameliyatından önce kendisini hafta sonları parti yapmaktan ve sağlıksız yiyecekler yemekten hoşlanan biri olarak tanımladı. Ancak ameliyat olayı sonrasında sağlık konusundaki zihniyeti tamamen değişti. Aylar süren yavaş ve sancılı iyileşmenin ardından, egzersiz yaparak ve sağlıklı beslenerek sağlığına ve hayatına geri dönmeye kararlıydı.

“Tek istediğim güçlü, zinde ve sağlıklı hissetmekti. Gözlerimi fit ve sağlıklı olmaya ve kendime bakmaya diktim.”

Zinde ve sağlıklı olmanın yolu Sophie için hiç de kolay değildi. Dediği gibi: “Ameliyat sonrası kilomla biraz hızlı gittim.” Başlangıçta çok fit hale geldi, ancak bu sonuçlar sürdürülemezdi. Sonunda, Sophie onu zihinsel ve fiziksel olarak tüketmeyen bir spor rejimi buldu.

İlginizi Çekebilir!!!  Mike O'Hearn

Bunun yerine, onu enerjik tuttu ve ağırlık kaldırma tutkusunu körükledi. Sophie’nin zindelik tutkusu, aynadaki iyileşmeleri gördükçe büyümeye devam etti. Ve zamanla bu tutkusunu tam zamanlı bir kariyere dönüştürdü. Sophie, sosyal medya profillerini açtıktan sonra, deneyimlerini başkalarının fitness konusundaki kendi engellerini aşmalarına yardımcı olmak için kullandı. Yavaş yavaş, bir hayran topluluğu kurdu ve artık çevrimiçi insanlar için saygı duyulan bir figür ve ilham kaynağı oldu.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
viki_odintcova

Yazar Hakkında