1. Ana Sayfa
  2. Model

Qimmah Russo

Qimmah Russo
0

Qimmah Russo Boyu Kaç?

Qimmah Russo boyu 163 santimetredir.

Qimmah Russo Kaç Kilo?

Qimmah Russo 61kg ağırlığındadır.

Qimmah Russo Nereli?

Qimmah Russo Amerikalıdır.

Qimmah Russo Doğum Tarihi

Qimmah Russo 16 Aralık 1993 tarihinde doğmuştur.

Qimmah Russo Kaç Yaşında?

Qimmah Russo 29 yaşındadır.

Qimmah Russo Biyografisi ve Hayatı

New York’ta doğup büyüyen Qimmah Russo, spora olan sevgisini ailesinden miras aldı. “Hayatım boyunca sporcuydum. Birkaç spor yaptım ve tam gaz bir atlet olduğum için her zaman sağlığım ve formda bir vücuda sahip oldum, böylece her zaman en üst seviyede rekabet edebildim.”

Çok sayıda spor yapmasına rağmen, Qimmah’ın favorisi basketboldu. Üniversite okurken profesyonel bir basketbol takımına katıldı ve ikinci sınıfta bir guard olarak harika performanslar sergiledi. Üniversitede geçirdiği süre boyunca, Qimmah sosyoloji ve kinesiyoloji okudu. Örnek bir öğrenci olduğunu kanıtladı. Buna rağmen mezun olduktan sonra bu konuların peşinden gitmemeyi tercih etti. Qimmah, yeni bir çıkış arayışına girdiği için sonunda basketbol oynamaya devam etmemeye karar verdi. Üniversiteden sonra tamamen yeni bir şey denemeye karar verdi.

Ağırlık antrenmanlarına başladığından beri Qimmah, profesyonel hayatında sıçramalar yaşadı. Kuvvet antrenmanı sayesinde, fitness ve modelleme endüstrisinde kendini göstermesine izin veren harika bir fiziğe sahipti. Başarısı ve tanınırlığı arttıkça, Qimmah bilindik fitness şirketleriyle sponsorluk anlaşmaları yapmaya başladı. Çok geçmeden, dikkat edilmesi gereken bir isim oldu. Ne kadar geliştiğini gördükten sonra, Qimmah başkalarının fitness alanında kendi başarılarına ulaşmalarına yardımcı olmaya karar verdi. Eğitim ve diyet tavsiyelerini paylaştığı sosyal medya profillerini açmaya başladı. Çok geçmeden sayfalarına daha fazla insan gelmeye başladı. 2018 yılına gelindiğinde Qimmah, her geçen yıl büyümeye devam eden hayran kitlesiyle bir internet fenomeni haline geldi. Qimmah şu an instagram’da 1.7 milyon takipçiye sahiptir.

İlginizi Çekebilir!!!  Fardo Popal

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
Kali Burns

Yazar Hakkında