1. Ana Sayfa
  2. Model

Paige Spiranac

Paige Spiranac
0

Paige Spiranac Boyu Kaç?

Paige Spiranac boyu 170 santimetredir.

Paige Spiranac Kaç Kilo?

Paige Spiranac 57kg ağırlığındadır.

Paige Spiranac Nereli?

Paige Spiranac Amerikalıdır.

Paige Spiranac Doğum Tarihi

Paige Spiranac 26 Mart 1993 tarihinde doğmuştur.

Paige Spiranac Kaç Yaşında

Paige Spiranac 29 yaşındadır.

Paige Spiranac Biyografisi ve Hayatı

Paige Spiranac, Coloradolu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Annesi profesyonel bir balerindi ve babası seçkin bir futbolcuydu. Paige, ailesinin izinden giderek jimnastikçi olmaya başladı. Çocukken bile bir gün Olimpiyatlarda yarışmayı hayal ediyordu. Paige’in jimnastikteki yeteneği, altıncı seviye kategorisinden Elitlere geçmesini sağladı. Aslında performansları o kadar etkileyiciydi ki ABD Jimnastik Milli Takımı’nın kendisinden davet aldı. İlk başta her şey iyi görünüyordu. Ama sonra, beklenmedik bir dizkapağı yaralanması, Paige’in jimnastik kariyerini yarıda kesti. Olimpiyatlara katılma umutları ve hayalleri bir anda dağıldı.

Paige kırık diz kapağından iyileşirken profesyonel sporlardan vazgeçmek istemediğini fark etti. Jimnastik yerine, profesyonel bir sporcu olma hayalini gerçekleştirmesine izin verecek başka spor aktiviteleri aradı. Aylarca süren deneme yanılma sürecinden sonra, Paige golfçü olma fikrine aşık oldu. Lise yıllarında genç bir golfçü olarak oynamaya başladı ve daha sonra üniversitede kadın golf takımının kaptanı oldu.Paige üniversitedeki son yılında sosyal medyada resimlerini ve videolarını yayınlamaya başladı. Bu videolar haftalar içinde viral oldu. Binlerce insan Paige’in sayfalarına yorum yapmaya başladı ve golfteki harika becerilerine hayran kaldı. Bu, Paige’e profesyonel bir oyuncu olarak golf kariyerini bir adım daha ileri götürme konusunda güven verdi.

İlginizi Çekebilir!!!  Neiva Mara

Paige, profesyonel golf dünyasına adım attığından beri dünyayı dolaşarak yarışmalarda oynadı ve birçok spor şirketi için modellik yaptı. Paige ayrıca hayatının birçok anını internette paylaşmaya başladı. Bu paylaşımlar, formda kalmak için titizlikle çalıştığı egzersizlerini içeriyordu.

Paige Spiranac sadece golf oyununda değil, sosyal medya platformlarında da tanınan bir isim haline geldi.

İlginizi Çekebilir
jenselter

Yazar Hakkında