1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Organize

Organize

Gözler Yalan Söylemez şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeye başaran Organize rapçi kimdir venereli olduğu merak edilmektedir.

Organize Kimdir?

Gözler Yalan Söylemez şarkısı ile Spotify gibi uygulamalarda viral olan rapçi Organize kim olduğu insanlar tarafından araştırılmaktadır.

Aslen Kars’lı olan Rapçi Organize yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca olarak da Rapçi Organize İstanbul’da doğup, büyümüştür. Ve şuan 21 yaşındadır. Gerçek ismiyle Furkan olan Rapçi Organize 1.85 boyunda ve 75 kilodur.

Gözler Yalan Söylemez şarkısından sonra Mercedes Benz, Ghetto, Bingo, Shawty, Salah S*ktir Git, Sıkıntı Stres, Ara Beni, Paradis şarkılarını çıkarmıştır. Rapçi Organize aynı zamanda Organize Real adıyla da bilinmektedir. Rapçi Organize ya da Organize Real son zamanlarda iyice popüler hale gelmiştir. Rapçi Organize hakkında en merak edilen şey ise Rapçi Organize gerçek adı ne olduğudur. Rapçi Organize’nin gerçek adı Furkan’dır. Ancak soyismi açıklanmamıştır.

Organize Kariyeri

Organize rapçi, rap müzik dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2021 yılının Ocak ayında çıkardığı Mercedes – Benz şarkısı Youtube ve Spotify sosyal medya platformlarında 20 milyonun üzerinde bir dinlenmeye ulaşarak, bu sayıyı da geçmeyi başarmıştır.

Rapçi Organize instagram hesabında 97 binin üzerinde bir takipçisi ve Youtube kanalında da 100 bine yakın abonesi ve ayrıca da Spotify’da şarkılarının 900 bine yakın bir dinlenmesi bulunmaktadır. Rapçi Organize’nin instagram ve diğer sosyal medya hesaplarında kullanıcı adı Organizereal şeklindedir.

Fonetik Youtube kanalında Selim Öner’in sunuculuğunda bulunduğu Zorlu Yorum programına katılan Organize rapçi, özel hayatı ve eski hayatı hakkında birçok açıklama yaparak, sevenlerinin onu yakından tanımasını sağlamıştır. Programda bir zamanlar hırsızlık yaptığını açıklamıştır.

Ghetto şarkısıyla geniş bir kitleye ulaşan Organize rapçi, programdaki açıklamaları ile sevenlerine kendi hakkında bilgiler verdi. Özellikle de Ghetto şarkısı ile ilgili açıklaması dikkat çekti. Organize rapçi şarkısı ile ilgili Ghetto şarkı gerçekten çalıntı değil, beati ve diğer her şeyinin sahibi benim. Benim hakkında hırsız diyecekler ve diye de bilirler. Ben müzik yapmaya başlamadan önce zaten hırsızdım, sözleri dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir!!!  Nedim Özdemir
İlginizi Çekebilir
Kai_Greene_IFBB_2009_Australia_5

Yazar Hakkında