1. Ana Sayfa
  2. Model

Natasha Aughey

Natasha Aughey
0

Natasha Aughey Boyu Kaç?

Natasha Aughey boyu 168 santimetredir.

Natasha Aughey Kaç Kilo?

Natasha Aughey 56-61kg ağırlığındadır.

Natasha Aughey Nereli?

Natasha Aughey Kanadalıdır.

Natasha Aughey Doğum Tarihi

Natasha Aughey 1993 tarihinde doğmuştur.

Natasha Aughey Kaç Yaşında?

Natasha Aughey 29 yaşındadır.

Natasha Aughey Biyografisi ve Hayatı

Ottawa, Ontario’da (Kanada) doğan Natasha, çocukken bile fitness tutkusuna sahipti. Futbol gibi çok sayıda spor yaptı ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etti. Spor salonuna girdiğinde lise yıllarıydı. Natasha kardiyo yapmaya başladı ama bu noktada hiç ağırlık kaldırmadı. Spor salonunda birkaç yıl çalıştıktan sonra, Natasha zindeliğe aşık olmuştu.

Ama fiziğinde fazla ilerleme kaydetmediğini fark etti. Kilo verirken ve zayıf bir figür oluştururken, herhangi bir şekillenme olmamıştı. Bu noktada, spor salonundaki daha deneyimli sporculardan tavsiye almaya başladı. Hayalindeki fiziği şekillendirmek için ağırlık kaldırmaya başlamaya teşvik edildi. Etkili bir antrenman rutini ve diyet planı ile Natasha’nın vücudunu şekillendirmesi uzun sürmedi. Harika genetiği sayesinde, yağsız kas kütlesi eklemeyi de başardı ve güçlü bir fizik yarattı.

Kalın bacakları, kaslı omuzları ve sıkı beli, onu fitness camiasında öne çıkardı. Arkadaşları onu bir sosyal medya profili oluşturmaya ve yolculuğunu çevrimiçi paylaşmaya teşvik etti. Natasha ilk olarak 2013’te Instagram’da sosyal medyaya başladı ve neredeyse anında şaşırtıcı figürüyle tanındı. Önündeki 3 yıl boyunca, Kanadalı çevrimiçi olarak çok sayıda takipçi topladı. Spor salonunda sıkı çalışması için takdir ediliyordu. Natasha, 2016 yılında 23 yaşındayken bir fitness ikonu ve sosyal medya fenomeni haline gelmişti. Natasha Aughey instagram’da natashaughey_ kullanıcı adıyla 1.3.milyon takipçiye sahiptir.

İlginizi Çekebilir!!!  Dolly Castro

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
312114679_542701790529783_1538155878622526931_n

Yazar Hakkında