1. Ana Sayfa
  2. Model

Mike O’Hearn

Mike O’Hearn
0

Mike O’Hearn Boyu Kaç?

Mike O’Hearn boyu 191 santimetredir.

Mike O’Hearn Kaç Kilo?

Mike O’Hearn 115kg ağırlığındadır.

Mike O’Hearn Nereli?

Mike O’Hearn Amerikalıdır.

Mike O’Hearn Doğum Tarihi

Mike O’Hearn 26 Ocak 1969 tarihinde doğmuştur.

Mike O’Hearn Kaç Yaşında?

Mike O’Hearn 53 yaşındadır.

Mike O’Hearn Biyografisi ve Hayatı

1969’da doğan Mike O’hearn, modellik ve fitness endüstrisinde 30 yılı aşkın süredir başarılı bir kariyere sahip. Kendisi 4 kez Mr. Universe ve 4 kez California Powerlifting Şampiyonu, Strongman ve California Judo Şampiyonu. 500’ün üzerinde dergi kapağında yer aldı ve American Gladiator’da “Titan” Takım Kaptanı olarak rol aldı. Aynı zamanda Bodybuilding.com’un sözcüsü ve Takım Kaptanıdır.

Mike’ın babası bir futbolcu ve vücut geliştiriciydi ve annesi bir sanatçıydı. Mike, “bu hayatta her zaman hayalini yaşaman gerektiğine inanıyorum” diyor. 10 kişilik büyük bir ailenin en küçüğü Mike, her zaman kardeşleri tarafından seviliyordu. Tüm ailesi, kız kardeşleri de dahil olmak üzere ya vücut geliştirmecilerdi ya da powerlifterdi. Bu yüzden, en genç olan Mike, ailesi arasında öne çıkmak için çabaladı.

“En küçük çocuk olarak, genellikle kum torbasıydım. Yani sen söyle, başlamazsam, ne halt edecektim? Ama her şeyden daha önemlisi, köpeklerini seven ve her zaman bir yabancıya gülümseyen kocaman aptal bir adamım. “

Mike sadece fitness ve spor dünyasında bir yıldız olmakla kalmıyor, sık sık hayır kurumlarında başkalarına yardım ediyor ve Los Angeles’ta bulunan “Good Dog Aminal Rescue Center” gibi yerlerde köpeklere bakıyor. “Bu benim tutkum, yanlış yerleştirilmiş köpeklere yardım etmek için yapabileceğim her şey. Sadece hayvanlarla, özellikle de köpeklerle bir bağım var. ” 

Mike O’Hearn Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015 NPC Washington Ironman 1

İlginizi Çekebilir!!!  Mahmut Alan

2015 NPC Idaho Muscle Klasik NP

1997 INBA Natural Universe Vücut Geliştirme Şampiyonası 1.

1997 INBA Natural Universe Vücut Geliştirme Şampiyonası 1.

Height and Weight Größe und Gewicht

İlginizi Çekebilir
adembiyikoglu

Yazar Hakkında