1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Lazar Angelov

Lazar Angelov
0

Lazar Angelov Boyu Kaç?

Lazar Angelov boyu 180 santimetredir.

Lazar Angelov Kaç Kilo?

Lazar Angelov 88kg ağırlığındadır.

Lazar Angelov Nereli?

Lazar Angelov Bulgaristanlıdır.

Lazar Angelov Doğum Tarihi

Lazar Angelov 22 Eylül 1984 tarihinde doğmuştur.

Lazar Angelov Kaç Yaşında?

Lazar Angelov 38 yaşındadır.

Lazar Angelov Biyografisi ve Hayatı

Lazar’ın formda ve güçlü olma ilhamı birçok aksiyon filmi izlemekten geldi, filmlerdeki kahramanlarını taklit etmek isteyerek büyüdü. Daha sonra basketbol ve ağırlık antrenmanına başladı. Biri sabah diğeri öğleden sonra olmak üzere iki seans basketbol antrenmanı vardı. Ağırlık antrenmanı gün ortasında olacaktı. Lazar o sırada beslenme hakkında hiçbir şey bilmiyordu, birkaç kez gerçekten bayıldı.

Lazar Angelov daha sonra bir yıllığına orduya gitti. Hizmetinden sonra formunu kaybetti. Angelov, kuvvet antrenmanı ve vücut geliştirme konusunda ciddileşmek için karar aldığı an burasıdır. “Fitness, basketbolun arkasındaki ikinci tutkum olduğundan, tüm çabamı buna harcamaya karar verdim ve bu benim için dönüm noktası oldu.”

“Hayatımda çok zor dönemler yaşadığımı söyleyebilirim, ama hepsini yaşadım ve hayatın bana attığı her şeyin üstesinden gelmeye hazırım. Benim için hayat bir bench press gibidir – eğer ağırlığı zorlamazsam, üzerime düşer. Bu yüzden hayatın bana sunduğu her zorluğun üstesinden gelmek ve ilerlemek zorundayım. “

İlk başladığında zorlanıyordu. Gündüz kişisel antrenörlük ve gece güvenlik görevlisi olmak üzere iki işte çalıştı. İyi ödeme yapmadılar, ama o, mükemmel fiziğini yaratmak için hedeflerini zorlamaya ve odaklanmaya devam etti.

Zor bir iş olduğunu ve çok az veya hiç dinlenmeden geçen uzun dönemler olduğunu kabul ediyor, sadece çalışmak, çalışmak, ama görebildiğimiz gibi, sıkı çalışmasının karşılığını aldı. “Zordu çünkü yeterince dinlenemedim, ama buna değerdi. Bir şeyi gerçekten, gerçekten istediğinizde, hiçbir şey onu başarmaya engel olamaz. “

“Bir ektomorf olarak, doğal olarak oldukça zayıftım ve ayrıca gün içinde birçok aerobik egzersiz yaptım, bu yüzden o zamanlar kas kütlesi kazanamadım.”

Lazar, oyununun zirvesine yükseldi ve birçok zorlu durumla mücadele etti. Lazar Angelov’ınki gibi bir vücuda ve dünya çapında bir üne kavuşmak kolay değil. Sektördeki en iyi vücutlardan birine sahip olduğu için dünya çapında tanınmıştır. Sadece bu değil, Lazar, çevrimiçi kişisel eğitimiyle diğerlerinin hayallerini gerçekleştirme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan başarılı bir antrenör oldu.

İlginizi Çekebilir
Anna Nyström

Yazar Hakkında