1. Ana Sayfa
  2. Model

Katya Elise Henry

Katya Elise Henry
0

Katya Elise Henry Boyu Kaç?

Katya Elise Henry boyu 158 santimetredir.

Katya Elise Henry Kaç Kilo?

Katya Elise Henry 58kg ağırlığındadır.

Katya Elise Henry Nereli?

Katya Elise Henry Amerikalıdır.

Katya Elise Henry Doğum Tarihi

Katya Elise Henry 14 Haziran 1994 tarihinde doğmuştur.

Katya Elise Henry Kaç Yaşında?

Katya Elise Henry 28 yaşındadır.

Katya Elise Henry Biyografisi ve Hayatı

Katya, her zaman zinde ve sağlıklı olduğunu söyleyerek gençlik eğitimini amigo kız olmak için harcadıBununla birlikte, bu spordan keyif alırken, ona verdiği vücuttan asla tam olarak mutlu değildi. Her zaman tonlu ve kıvrımlı bir fiziğe sahip olmayı arzuluyordu. Amigoluk antrenmanları çok zaman alıyordu ve yoğun bir şekilde kardiyoya odaklanıyordu. Bu, kalori fazlasını koruyamadığı için spor salonunda kas kazanmasını engelledi. Bu nedenle amigoluğu tamamen bırakmaya karar verdi.

Katya amigoluğu bıraktığında nasıl görünmek istediğini tam olarak biliyordu ama nereden başlayacağını bilmiyordu. Neyse ki Katya için annesi yılların tecrübesine sahip birisiydi. Katya’yı kanatlarının altına alarak spor salonunda yeni tekniklerini öğretti. Katya, Neyse ki kişisel bir antrenör olan harika bir anne ile kutsanmıştım” diyor.

Katya, annesinden doğru beslenme, takviye ve ağırlık kaldırma hakkında ne kadar çok şey öğrenirse spora o kadar aşık olmaya başladı. Etkili bir egzersiz planı oluşturmaya giden planlamanın yanı sıra ilerledikçe verdiği sonuçlardan da keyif aldı. Bu süre zarfında, Katya sosyal medyayı da kullanmaya başladı. Instagram’a ilk ilerlemesinin fotoğraflarını yükledi. Tonlu kalçaları ve karın kasları hemen popüler oldu. Bu ün kazanmasının ardından, internetteki takipçilerine gönderileriyle onları daha iyi olmaları için etkilemeyi umduğunu  söyledi.

Haftada 4 gün spor salonunda egzersiz yapmanın tüm faydalarını anlatarak fotoğraflarına bakarken kendi ilerlemesini izlemeyi çok seviyordu. Katya bu ilerlemeyi görmekten o kadar keyif aldı ki, arkadaşlarını ve ailesini eğiterek spor salonunda vücutlarını geliştirmesi için onlara ilham verdi. Olumlu geri bildirimler duyduktan sonra , kişisel eğitimi yeni kariyer hedefi olarak görerek bu tutkuyu takip etmek için ilham aldı.

Katya, “Başkalarında ilerleme görmek, kendi ilerlememi görmekten daha tatmin edici!” Dedi. Kişisel antrenör yaşam tarzının tüm yönlerinden zevk aldı; formda kalmak, yeni arkadaşlar edinmek ve öğretme teknikleri. Katya, müşterileri ve arkadaşlarıyla spor salonunda olmaktan büyük keyif alırken, her gün egzersiz yapmak için yeterli zamanı yoktu. Bu nedenle, çevrimiçi kişisel antrenör olmaya karar verdi.

“Çevrimiçi bir eğitmen olmayı ve dünyanın her yerinden binlerce insanı olumlu yönde etkilemeyi hayal ettim, ancak Miami’den küçük bir kız için büyük bir hayaldi!”

Katya Elise Henry instagram’da katyaelisehenry kullanıcı adıyla 8 milyon takipçiye, workouts_by_katya kullanıcı adıyla 541bin takipçiye sahiptir.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
ashley.horner

Yazar Hakkında