1. Ana Sayfa
  2. Model

Katelyn Runck

Katelyn Runck
0

Katelyn Runck Boyu Kaç?

Katelyn Runck boyu 176 santimetredir.

Katelyn Runck Kaç Kilo?

Katelyn Runck 63kg ağırlığındadır.

Katelyn Runck Nereli?

Katelyn Runck Amerikalıdır.

Katelyn Runck Doğum Tarihi

Katelyn Runck 20 Temmuz 1991 tarihinde doğmuştur.

Katelyn Runck Kaç Yaşında?

Katelyn Runck 31 yaşındadır.

Katelyn Runck Biyografisi ve Hayatı

Katelyn Runck, 20 Temmuz 1991’de ABD’de Kuzey Dakota’da doğdu. Raporlara göre, üç kardeşiyle birlikte Fargo North yakınlarındaki bir çiftlikte büyüdü. Ailesiyle büyüyen bir çocuk olarak her zaman harika zaman geçirdiğini söyler.

Katelyn, Scottsdale’deki ulusal Laser Enstitüsüne kabul edilmeden önce Denver’daki Rocky Mountain Laser Koleji’ne katıldı. Daha sonra Amerikan İntradermal Kozmetik Enstitüsü’nden mezun oldu. Kaynaklara göre, Kaliforniya’daki Hollywood Airbrush Akademisi’ne de katıldı.

Katelyn Runck, Chicago’da bir podyum modeli olarak kariyer yapmaya başladığında fitness kariyerinin temelini attı. Bununla birlikte, erken modelleme kariyeri, çoğu kez hastanede kalmasına neden olan bir yeme bozukluğundan etkilenmişti. Bir süre sonra, hayatta kalmak için yaşam tarzını acil olarak değiştirme ihtiyacını gördü. Böylece, hastaneden taburcu olduktan sonra Katelyn, tıbbi estetik lisansı almak için CNA’ya kaydolmaya karar verdi. Daha sonra güzellik ve sağlık endüstrisine tanıtıldı. Katelyn daha sonra sağlık hizmetleri, ürünler ve teknoloji aracılığıyla zindeliği ve güzelliği teşvik eden çok sayıda atölye ve konferansa katılarak ABD’yi gezmeye başladı.

Vücudunu kıskanılacak bir seviyeye getirmesi gerektiğini fark ederek, amansız bir yorucu antrenman programına başladı. Antrenmanının çoğu, vücut yağlarını yakmaya yardımcı olan ve ince ve istediği fiziğe ulaşmak için yaptığı ağırlık antrenmanları ve çok sayıda kardiyodan oluşuyordu.

Benzer şekilde, Katelyn, set başına yaklaşık 8-12 tekrar olabilecek tekrar aralığı uygulamaya devam etti. Yoğunluk, egzersiz başına 3-5 set arağılındaydı. Katelyn, yarışmalara hazırlanırken genellikle kardiyo seviyesini yükseltir, ancak yakında herhangi bir özel etkinlik beklemiyorsa, daha fazla ağırlık egzersizi yapmayı tercih eder.

Tıpkı çoğu fitness sporcusu gibi, Katelyn, hesapladığı kalori tüketimine uyum sağlayarak kendisine özel fitness modellerinin diyetlerinden oluşturmak zorunda kaldı. Herhangi bir yarışmaya gideceği sırada, kas dokusu krampından kaçınmak için genellikle protein tüketimini arttırıyordu.

Katelyn, bu sıkı ve sürekli çabanın bir sonucu olarak, hikayesini önceki sağlıksız ve gıda bağımlılığı yaşam tarzından sağlıklı ve kendi kendini kontrol eden bir yaşam tarzına değiştirebildi. Kasım 2017’de Katelyn, WBFF fitness ProCard’ını kazanmanın yanı sıra diğer yarışmalara da katıldı ve daha sonra performansı, onu herhangi bir profesyonel yarışmaya katılmak için sponsorlu bir sporcuya dönüştürdü.

2018’de Katelyn, düzenli olarak fitness fotoğrafları ve egzersiz videoları paylaştığı ve sayısız takipçisine profesyonel fitness tavsiyeleri verdiği Instagram hesabını açtı. Sayfası, sadece on iki ay içinde 1 milyondan fazla takipçiye hızla ulaştı ve onu bir sosyal medya fenomeni ve koç haline getirdi. Sonunda Katelyn, Fargo Kuzey Dakota’da Lifestyle Savvy adlı kendi sağlıklı yaşam butiğini ve tıbbi estetik kliniğini kurarak cesur bir adım attı.

Height and Weight Größe und Gewicht

İlginizi Çekebilir
paige_spiranac

Yazar Hakkında