1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Jaque Khury

Jaque Khury
0

Jaque Khury Boyu Kaç?

Jaque Khury boyu 170 santimetredir.

Jaque Khury Kaç Kilo?

Jaque Khury 70kg ağırlığındadır.

Jaque Khury Nereli?

Jaque Khury Brezilyalıdır.

Jaque Khury Doğum Tarihi

Jaque Khury 6 Nisan 1984 tarihinde doğmuştur.

Jaque Khury Kaç Yaşında?

Jaque Khury 38 yaşındadır.

Jaque Khury Biyografisi ve Hayatı

Jaque Khury Brezilya, Tatuapé’de doğdu ve büyüdü. Jaque Khury’nin model olma hayali çocukken ortaya çıktı. Bir gün, bir dergiye bakarken, Jaque’ın gözleri derginin kapağındaki güzel kadın modellerine takıldı. O anda yeni tutkusu doğdu. Jaque, tıpkı dergide gördüğü kadınlar gibi manken ve yıldız olma fikrine aşık oldu. Bu rüya yıllarca Jaque ile birlikte kaldı ve sonunda oyunculuk yapmaya başlayana kadar. 17 yaşında, iş için mankenlik ajanslarına başvurmaya başladı.

Jaque’nin şov dünyasında ilk olumlu yanıtı almak için çok çaba sarf etti. Reddedildikten sonra reddedilmek zorunda kaldığı için ilk birkaç ayın son derece zor olduğunu söylüyor. Ama sonra, 18 yaşındayken sonunda bir mola verdi. Bir TV şirketi Jaque’a ulaştı ve bir anlaşma yaptılar. Jaque ilk TV şovunda görünecekti. Bundan sonra Jaque, Avrupa’yı gezerken reklam filmlerinde oynaması için bir telefon grubu tarafından işe alındı. Tüm tur bir yıl sürdü, Jaque’nin ziyaret ettiği ülkelerde adını duyurduğu bir dönem oldu. TV’deki ilk başarılı gösterinin ardından Jaque için yeni teklifler gelmeye başladı.

Bu, onu profesyonel bir oyuncu ve TV kişiliği olmak için Performans Sanatları okumaya yönlendirdi. Jaque’s diplomasını aldıktan sonra şov dünyasında ve modellik çalışmalarında daha fazla fırsatla karşılaştı. Kısa bir süre içinde birçok reklam, dizi ve derginin yüzü oldu. Jaque, kariyerine başladığından beri sadece Brezilya televizyonu için 200’den fazla reklamda yer aldı. Ayrıca birçok etkinlikte en iyi modeller ve kadın kişilikler arasında yer aldı. Jaque, “O Magnata”  ve  “Ensaio” gibi filmlerde bile rol aldı

Yerli TV şovlarında, dergilerde ve diğer yayınlarda başarı elde ettikten sonra Jaque, etkisini internete ve sosyal medyaya yaymaya karar verdi. O zamandan beri, büyük bir takipçi kazandı ve harika yaşam tarzıyla birçok kişiye ilham verdi. Modellik ve oyunculuğun yanı sıra, Jaque’nin ana tutkusu fitness. Jaque Khury instagram’da 1.2 milyon takipçisi vardır. Jaque ayrıca hayranlarına bunun gibi mesajlarla ilham veriyor.

“Hedeflerinize ne kadar çok inanırsanız, istediğinizi o kadar çabuk alırsınız”. – Jaque Khury

Height and Weight Größe und Gewicht

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
jeffseid

Yazar Hakkında