1. Ana Sayfa
  2. Model

Janna Breslin

Janna Breslin
0

Janna Breslin Boyu Kaç?

Janna Breslin boyu 173 santimetredir.

Janna Breslin Kaç Kilo?

Janna Breslin 65kg ağırlığındadır.

Janna Breslin Nereli?

Janna Breslin Amerikalıdır.

Janna Breslin Doğum Tarihi

Janna Breslin 16 Şubat 1990 tarihinde doğmuştur.

Janna Breslin Kaç Yaşında?

Janna Breslin 32 yaşındadır.

Janna Breslin Biyografisi ve Hayatı

Büyürken, Janna Breslin çok çeşitli sporlarla ilgilendi. Bunlar arasında futbol, ​​arazi koşusu ve atletizm vardı. Ancak, bu aşamada fitness ile gerçekten ilgilenmiyordu.

“Büyürken hep aktif oldum. Futbol oynadım, arazi koşusu yaptım ve lisede atletizmde üniversite sırıkla atlamacıydım. “

Janna ağırlık antrenmanından etkilendiğinde gençti. Spor salonuna ilk kez girdikten sonra, ellerinin altındaki ekipmanlardan hemen büyülendi. Dahası, Janna’nın ağırlık antrenmanından gördüğü sonuçlar, daha önce deneyimlediği hiçbir şeye benzemiyordu. Gün geçtikçe sıkı çalışarak güçlü ve fit bir vücut geliştirdi. Bir süre sonra Janna’nın ilgisini çeken yeni planlar ve hedefler başladı. Bunlardan biri fitness modeli olmaktı.Janna modellik kariyerine ilk kez 2008 yılında başladı. Model olarak çalışırken, Janna spor salonunda sıkı antrenman yaptığından emin oldu. Yıllarca spor yapmaktan estetik bir figürü zaten vardı, ama daha da ileriye götürmek istiyordu.

Janna, planına ulaşmak  için spor salonunda ağır bileşik hareketlerle çalıştığı sert bir egzersiz programı oluşturdu. Haftalar ve aylar boyunca fiziği büyük ölçüde gelişti. Elde ettiği sonuçlardan motive olan Janna, yeni bir meydan okuma olan bikini yarışmalarına girmeye karar verdi. İlk NPC Bikini şovuna katılmaya gitti ve burada 1. sırada yer alarak herkesi büyüledi.

Sahnede başarıyı tattıktan sonra, Janna daha fazla kupa kazanmaya heveslendi. Bu noktada, tam zamanlı kariyerinde fitness yapmak istediğinden emindi.

“O ilk gösteriden sonra, fitness ve beslenmenin mutlak tutkum olduğuna ve farmasötik bir temsilci olarak kariyerimi kişisel bir eğitmen ve beslenme terapisti olarak değiştirme seçimimin olduğuna karar verdim!”

Yıllar boyunca Janna tüm hedeflerine ve daha fazlasına ulaştı. Birkaç tanınmış dergi kapağının yanı sıra altı bikini şampiyonluğu kazandı. Süreç boyunca Amerika’da bir spor ikonu oldu. İlham veren iş ahlakı ve disiplini ile Janna artık diğer hevesli fitness sporcuları ve onu internetten takip eden herkes için bir örnek.

” Sıkı çalış, daha çok iyileş “deyimini her zaman sevmişimdir çünkü bu çok doğru! Ben tamamen kendinizi zorlamakla ilgiliyim, ancak içeride ne yaptığınızı ve molaya ihtiyacınız olup olmadığını izlemek için biyolojik geri bildirim kullanmak önemlidir. “

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/
İlginizi Çekebilir
pamela_reif

Yazar Hakkında