1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Goril Faruk

Goril Faruk
goril faruk

Gorilfaruk Boyu Kaç?

Gorilfaruk boyu 174 santimetredir.

Gorilfaruk Kaç Kilo?

Gorilfaruk 92kg ağırlığındadır.

Gorilfaruk Nereli?

Gorilfaruk Türkiyelidir.

Gorilfaruk Doğum Tarihi

Gorilfaruk 4 Ekim’de doğmuştur.

Gorilfaruk Kaç Yaşında?

Gorilfaruk yaşındadır.

Gorilfaruk Biyografisi ve Hayatı

Merhaba, ben Faruk. Sizlerin bildiği kadarıyla “Goril Faruk” 04.10 doğumluyum.
1.75 boyunda ve 92 kilogramım. Orduluyum ancak doğma büyüme İstanbul’da yaşıyorum. Spor ile 8. Sınıfta başladım ve çeşit çeşit sporlar yaptım. Bunların arasında Kickboks (2 yıl), güreş(2 yıl) ve fitness sporları yaptım. Ancak şuanda sadece Fitness yapıyorum. İlkokuldan beri aşık olduğum bir kız vardı ve hiçbir zaman ona açılamamıştım. Ortaokula geçince farklı okullara dağıldığımız için hep içimde kalmıştı, 8. Sınıfın başında ilkokul aşkımın bizim okula geldiğini öğrenmiştim. Ancak o zamanlar 7/24 bilgisayar oynayan, obez, özgüvensiz, okuldayken teneffüslerde bile hiç sınıftan çıkmayan birisiydim. Yani kısacası çok kötü bir durumdaydım ve buna bir çare bulmalıydım, sınıfımda Kickboks kulübüne giden bir arkadaşım vardı ve o spora gittiğinden beri bir farklıydı, özgüvenli bir insan haline gelmişti. O arkadaşım sayesinde ilk spor hayatıma başlamıştım ve bir hedefim vardı.

Yıl sonuna kadar kilo verip sevdiğim kıza açılmaktı, şuan düşündüğümde saçma bişey olduğunu düşünüyorum tabii ki de sonuç olarak beni seven olduğum gibi sevmeli ancak o zamanlar öyle düşünemiyordum, belki de böylesi daha iyi oldu ahaha her neyse.

Bu süre boyunca it gibi çalıştım ve istediğim kiloya ulaşmıştım, artık fit bir vücuda sahiptim ancak ilkokuldan beri aşık olduğum kızı gerçekten sevmediğimi fark ettim. Benimkisi sadece bir çocukluk aşkıydı, spor yapmaya başladığımdan beri daha sağlıklı hissediyordum ve daha olgun davranıyordum. O günden bugüne spor hayatım hep devam etti, parça parça farklı spor yaptım ama hep damlamaya devam ettim.

İlginizi Çekebilir!!!  Deontay Wilder

Daha sonrasında liseye geçtiğimde dışlanan birisiydim, ilk zamanlarda okulu çok severdim ancak daha sonrasında okulun bana göre bir yer olmadığını fark ettim. Sonuç olarak birisinin altında çalışıp sabit maaş aldığım bir işte çalışmak istemiyordum, her zaman kendi işimin patronu olmak istiyordum. Her geçen zaman okuldan daha da çok uzaklaşıyordum, pandemi sürecinin başlamasıyla okul ile bütün ilgi ve alakam kesilmişti, arkadaşlarım canlı derslere girerken benim umurumda bile değildi. Evden çıkamıyordum ve canım çok sıkılıyordu ve bende bir gün TikTok indirmiştim, aslında TikTok platformunu sevmeyen hatta nefret eden birisiydim ancak bilirsiniz işte içine çekiyor sizi ahaha. İlk başlarda sadece saatlerce yukarı kaydırıp TikTok izleyen birisiydim ancak bir zaman sonra bende içerik üretmek istedim. İlk başlarda evde spor videoları çekip kısa sürede güzel bir etkileşim kazanmıştım ancak daha fazlasını istiyordum, bir akşam mutfakta su içiyordum ve birden odaya annem girdi. Su içme hızımın normal olmadığını söylemişti.

Ve bende anneme haklı olduğunu söylemiştim, daha sonrasında masaya oturdum ve tiktoku açtım ve açar açmaz karşıma yabancı bir çocuk çıktı, aynı benim gibi içecekleri hızlı içip videoya alıyordu ve milyonlar izleniyordu. Bunu görünce neden ben yapmıyorum dedim ve bende içecek videoları çekmeye başladım. İşte günümüze kadar gelen Goril Faruk hikayesi böyle başladı 🙂

Tıkla Aramıza Katıl Motivasyona Ulaş !!!

İlginizi Çekebilir
312114679_542701790529783_1538155878622526931_n

Yazar Hakkında