1. Ana Sayfa
  2. Model

Fardo Popal

Fardo Popal
0

Fardo Popal Boyu Kaç?

Fardo Popal boyu 168 santimetredir.

Fardo Popal Kaç Kilo?

Fardo Popal 83kg ağırlığındadır.

Fardo Popal Nereli?

Fardo Popal Hollandalıdır

Fardo Popal Doğum Tarihi

Fardo Popal 25 Ocak tarihinde doğmuştur.

Fardo Popal Kaç Yaşında?

Fardo Popal yaşındadır.

Fardo Popal Biyografisi ve Hayatı

İlk yıllarında Fardo zayıftı ve çoğu kişi yetersiz beslendiğini düşünüyordu. Zayıflığı başta onu rahatsız etmedi, ancak yıllar geçtikçe ve etrafındaki insanlardan daha fazla olumsuz yorumlar almaya başladığında, kısa sürede sinirlendi ve daha büyük olmanın yollarını aramaya başladı.

Kısa süre sonra spor salonuna gitmenin istediğini elde etmenin en iyi yolu olduğunu fark etti. Fardo başlangıçta 168cm boyunda 65 kg ağırlığındaydı, ancak yıllar geçtikçe ve beslenme ve diyet konusundaki bilgisi geliştikçe vücudunu hızla değiştirmeye başladı ve yeni yaşam tarzına bağlanmaya başladı.

Popal’e göre, sadece iki yılda 15 kilo saf kas kazanmayı başardı. Bu süre zarfında Fardo spor koçu olarak mezun oldu ve 2013’te fizik tedavi alanında derece kazandı. Zayıftan kaslıya olan yolculuğunun başlangıcından bu yana Fardo, giderek artan bir popülaritesi ile fitness endüstrisinde yükselen bir yıldız haline geldi. İnsanlara her gün ilham vermeye devam ediyor ve hayatlarını dönüştürmek isteyen insanlara eğitim tavsiyelerini sunuyor.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

Height and Weight Größe und Gewicht

İlginizi Çekebilir!!!  Khabib Nurmagomedov
İlginizi Çekebilir
kingryan

Yazar Hakkında