1. Ana Sayfa
  2. Model

Ekaterina Usmanova

Ekaterina Usmanova
0

Ekaterina Usmanova Boyu Kaç?

Ekaterina Usmanova boyu 166 santimetredir.

Ekaterina Usmanova Kaç Kilo?

Ekaterina Usmanova 61kg ağırlığındadır.

Ekaterina Usmanova Nereli?

Ekaterina Usmanova Rusyalıdır.

Ekaterina Usmanova Doğum Tarihi ?

Ekaterina Usmanova 1 Ekim 1989 tarihinde doğmuştur.

Ekaterina Usmanova Kaç Yaşında?

Ekaterina Usmanova 33 yaşındadır.

Ekaterina Usmanova Tam Adı Nedir?

Ekaterina Usmanova tam adı Yekaterina Alexeyevna Usmanova’dır.

Usmanovakate Kimdir? Usmanovakate Gerçek Adı Nedir?

Usmanovakate gerçek adı Ekaterina Usmanova’dır.

Ekaterina Usmanova Biyografisi ve Hayatı

Ekaterina Usmanova, 1 Ekim 1989’da Rusya’nın Krymsk kentinde doğdu. Sık sık onu aktif olmaya ve çok sayıda spor yapmaya teşvik eden destekleyici ebeveynler tarafından büyütüldü. Ekaterina, 4 yaşındayken zaten dans derslerine katılıyordu ve istediği her şeyde başarılı olma potansiyeline sahip olduğu çok açıktı. İlkokulda ve lise boyunca Ekaterina, birkaç ay içinde yeşil kuşak kazanmayı başardığı yerel bir tekvando grubunun üyesiydi. Yeşil kuşak için eğitim alan çoğu insanın onu kazanması neredeyse 2 yıl alacaktı, bu da Ekaterina’nın akranlarına kıyasla ne kadar hırslı ve yetenekli olduğunu gösteriyordu.

Üniversiteye girdiğinde Ekaterina birçok farklı aktivitede başarılı olmuştu. Bazıları maraton koşusu, basketbol, ​​voleybol, dans ve tekvando. Ancak Ekaterina, sonunda bir fitness simgesi haline gelebileceğini ve fiziksel aktivite tutkusunu bir kariyere dönüştürebileceğini asla düşünmedi. Ekaterina’ya göre planı üniversiteden mezun olmak ve istikrarlı bir kurumsal iş bulmaktı.

Ekaterina daha sonra Rusya’da bir Finans Akademisi’nden mezun oldu. Kısa süre sonra bir şirkette reklam müdürü olarak çalışmaya başladı. Bu süre zarfında Ekaterina eski spor günlerini özledi ve sonuç olarak spor salonuna gitmeye başladı. Bu, Ekaterina’nın kariyerinde bir dönüm noktasıydı, çünkü kısa süre sonra fiziğindeki ilerlemeyi fark etti ve spor salonunun başından beri aradığı bir şey olduğunu çabucak anladı. Birkaç ay boyunca spor salonuna gitmeye, vücudunu daha da şekillendirmeye ve her gün yaşam tarzına daha fazla bağımlı olmaya devam etti. O zaman, antrenman yaptığı spor salonunda çalışan kişisel bir antrenör olan kocası Alexander ile tanıştı. Kısa süre sonra nişanlandılar ve 2010’da evlendiler. Kocası ona egzersiz ve diyet yapmanın doğru yolu konusunda birçok yararlı tavsiyede bulunduğu için Ekaterina Usmanova antrenmana daha da saplantılı hale geldi.

İlginizi Çekebilir!!!  Shannon Ray

2 yıllık evlilikten sonra, bazı öngörülemeyen olaylar nedeniyle Ekaterina ve Alexander boşanmak zorunda kaldı. Ekaterina olaydan mahvoldu ve boşanmayı olabildiğince çabuk unutmanın bir yolunu bulmaya çalıştığını söyledi. Bu süre zarfında, bir arkadaşı onu powerlifting ile tanıştırdı ve bunu denedikten sonra Ekaterina, tüm hayal kırıklığını ortadan kaldırmanın en iyi yolunun ağır ağırlık kaldırmak olduğunu fark etti. Ekaterina’ya göre, powerlifting onun gücünü muazzam bir şekilde artırırken, aynı zamanda fiziğini de etkiledi.

Birkaç ay süren ağır güç kaldırma seanslarından sonra Ekaterina etkileyici bir fiziğe sahipti. Ayrıca geçmişini de unuttu ve bu noktada vücut geliştirme yarışmalarına bakmaya başladı. Ekaterina kısa süre sonra memleketi yakınlarındaki yerel yarışmaları öğrendi ve hazırlıklarına başladı. 6 haftalık hazırlık süresinde hayatında ilk kez sahneye çıktı ve ilk yerel gösterisini kazandı. Söylemeye gerek yok, galibiyet Ekaterina’ya daha büyük hedefler peşinde koşması için ek güven verdi.

Bikini yarışmalarına katılmanın yanı sıra, Ekaterina çeşitli kadın güçlendirme buluşmalarına da katıldı. En önemlisi 2012’de Güney Rusya bench press yarışmasını kazandığı zamandı. O yılın ilerleyen saatlerinde, Ekatarina IPA Bikini Dünya Şampiyonası’nda yarıştı ve 1. oldu, ertesi yıl Arnold Classic’te sahneye çıktı ve bir kez daha galip geldi.

Ekaterina’nın fitness endüstrisindeki başarısı, onu vücut geliştirme dünyasında başarı kazanan birkaç Rus’tan biri yaptı. Ekaterina, başarıları sayesinde kısa sürede dünya çapında ün kazandı ve hikayesinden ilham alan bir takipçi ordusunu kendine çekti. Daha sonra başarılı bir kişisel antrenör ve fitness modeli olmaya devam etti ve çok sayıda fitness meraklısını kendi hedeflerine ulaşmaya motive ediyor. Ekaterina Usmanova, usmanovakate kullanıcı adıyla instagram’da 3.5 milyon takipçiye sahiptir.

Height and Weight Größe und Gewicht

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

İlginizi Çekebilir!!!  Allison Stokke
https://gymsozluk.com/
İlginizi Çekebilir
michaelcvazquez

Yazar Hakkında