1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Ege Cinel (Ege Fitness)

Ege Cinel (Ege Fitness)
0

Ege Fitness Boyu Kaç?

Ege Fitness boy uzunluğu 188cm’dir.

Ege Fitness Kilosu Kaç?

Ege Fitness 90-100kg aralığındadır.

Ege Fitness Nereli?

Ege Fitness Türk’dür, Türkiyelidir.

Ege Fitness Doğum Tarihi

Ege Fitness 23 Nisan 1992 tarihinde doğmuştur.

Ege Fitness Kaç Yaşında?

Ege Fitness 30 yaşındadır.

Ege Cinel Hangi Ad ile Tanınmıştır?

Ege Cinel Ege Fitness adıyla tanınmıştır.

Ege Fitness, Ege Cinel Biyografisi ve Hayatı

Ege Cinel daha çok bilinen adıyla Ege Fitness Amerika’da yaşayan Türk YouTuber ve içerik üreticisidir. İstanbul’da doğup büyüdü. İstanbul’da olduğu dönemde basketbol oynayan Ege Amerika’da burslu okuma hedefinin peşinden giderek 17 yaşında kazandığı bursla tek başına Amerika’ya gitmiştir. Amerika’da Nevada Las Vegas Üniversitesi’nde Kinesiolojy ve İş Yönetimi (Business Management) okumuştur.

2 Temmuz 2016’da kurduğu Ege Fitness adındaki youtube kanalında spor, fitness, basketbol, Amerika’da yaşam, motivasyon gibi akıla gelebilecek her türlü konuda içerik üretmektedir. Berat Reis ya da Brendan Reis adıyla tanıdığımız Brendan Regnier videolarında bol bol gördüğümüz arkadaşlarından birisidir. Youtube videolarına giriş cümlesi de oldukça tanınır.(hey hey hey what’s happening youtube ege fitness back in business actually always in business) İçeriklerinde her zaman bilimsel açıklamalar yapan Ege Fitness takipçilerinin motivasyonunun bitmemesi için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Ege Cinel imkansız olduğu söylenen şeyleri yaparak kendini ve takipçileri motive ediyor. Ona bir şeyi yapamayacağını söylemeniz yapması için geçerli bir sebeptir. Farklı tarzıyla ve hızlı yaşamıyla takipçilerinin gönlünü fethetmiştir. Farklı olmayı, yanlış otoriteye karşı gelmeyi sevdiğini söyleyen Ege Cinel insanlara yardımcı oldukça mutlu olduğunu belirtiyor. Korona dönemlerinde canlı yayın antrenmanları yaparak takipçilerinin kas kaybı yaşamasını önlemek için gösterdiği çabadan da bunu anlamak mümkündür. Ege Fitness ayrıca Unsatisfied Gear adıyla bir giyim markası da kurmuştur. Ege Fitness instagram’da egefitness kullanıcı adıyla 327bin takipçiye, youtube’da 960bin aboneye sahiptir.

Ege Fitness Sözleri <<<<<——- İçin Tıkla

Tıkla Ege Fitness ile İlgili Yorumunu Paylaş !!!

https://gymsozluk.com/ege-fitness/
https://gymsozluk.com/ege-fitness-sevgilisi/
https://gymsozluk.com/favori-ege-fitness-sozunuz/
İlginizi Çekebilir
sami hamidi3

Yazar Hakkında