1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Dylan McKenna

Dylan McKenna
0

Dylan McKenna Boyu Kaç?

Dylan McKenna boyu 173 santimetredir.

Dylan McKenna Kaç Kilo?

Dylan McKenna 82kg ağırlığındadır.

Dylan McKenna Nereli?

Dylan McKenna Amerikalıdır.

Dylan McKenna Doğum Tarihi

Dylan McKenna 15 Mart 1998 tarihinde doğmuştur.

Dylan McKenna Kaç Yaşında?

Dylan McKenna 24 yaşındadır.

Dylan McKenna Biyografisi ve Hayatı

Dylan McKenna, 15 Mart 1998’de New Jersey’de doğdu. Dylan büyürken spor yapmayı severdi. Bununla birlikte, bir sorunu vardı. Boyut ve güç eksikliği. Dylan, spordaki fiziksel performansını iyileştirmek için yerel bir spor salonuna kaydolmaya karar verdi. Ağırlıklar ile çalışmaya başladı, gücünde ve boyutunda hızla ilerleme olduğunu fark etti. Bu, sonuç olarak, vücut geliştirme ile daha çok ilgilenmesine ve sporla daha az ilgilenmesine neden oldu.

Dylan vücut geliştirmedeki başlangıcından bahsediyor; “Kaldırmaya başlar başlamaz, antrenman tutkularımı tam olarak sürdürmek, başkalarına kendilerini daha iyi hale getirmek ve spor salonunda sınırlarımı zorlamak için tüm sporlarımı yapmayı hemen bıraktım.”

Dylan, 14 yaşında, hayranlık uyandıran bir fizik inşa etme arayışına başladı. Aylar ve yıllar boyunca amacına ve çok daha fazlasına ulaşmayı başardı. Bir şey diğerine götürdü ve Dylan kısa süre sonra etrafındakilerin zinde ve sağlıklı olmasına yardım etmeye başladı.

Bununla birlikte, ilk başta yardım ettiği kişi sayısı çok fazla değildi, ancak Dylan sosyal medya sayfalarını açtıkça yavaş yavaş arttı. Sonunda Dylan, çevrimiçi gönderileri aracılığıyla dünyanın her yerinden insanlara ulaşarak kendi dönüşümlerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldu. Çabalarının bir sonucu olarak Dylan, bu güne kadar büyümeye devam eden bir hayran kitlesiyle bir fitness ve sosyal medya fenomeni haline geldi. Dylan McKenna instagram’da mckenna_dylan kullanıcı adıyla 424bin takipçiye sahiptir.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

İlginizi Çekebilir
alex_crockford

Yazar Hakkında