1. Ana Sayfa
  2. Model

Devin Physique

Devin Physique
0

Devin Physique Boyu Kaç?

Devin Physique boyu 173 santimetredir.

Devin Physique Kaç Kilo?

Devin Physique 83kg ağırlığındadır.

Devin Physique Nereli?

Devin Physique Amerikalıdır.

Devin Physique Doğum Tarihi

Devin Physique 13 Haziran 1990 tarihinde doğmuştur.

Devin Physique Gerçek Adı

Devin Physique gerçek adı Devin Zimmerman’dır.

Devin Physique Biyogafisi ve Hayatı

Devin Physique, namı diğer Devin Zimmerman, Chino Hills, California’da doğdu ve büyüdü. Gençliğinde Devin, lise boyunca devam eden bir şey olan “sınıftaki en küçük çocuk” olarak biliniyordu . Bu nedenle, Devin hızla özgüven sorunları göstermeye başladı.

Lise yıllarında Devin, düşük özgüveninin çıkış noktası olarak bu sporları kullanarak atletizm koşusu ve kros koşusu yaptı. Devin; “İnsanlar beni sürekli sorguladı. Ben çok küçüktüm Ülkeyi kros koştum ve lise boyunca yaklaşık 52 kilo aldım. Fitness merkezine girmek ve ağırlık kaldırmak aklımdaki son şeydi, spor salonu beni korkuttu. “

Sonra bir gün, Devin kadın arkadaşı tarafından uyandırıldı. Devin, arkadaşından görünüşü hakkında dürüst bir fikir sordu. Arkadaşı acımasız bir dürüstlükle karşılık verdi. Devin’e “hasta ve sıska” göründüğünü söyledi .

Devin, arkadaşının sözlerini son derece ciddiye aldı ve o andan itibaren fiziğini iyileştirmeye karar verdi. Devin’in dediği gibi; “Görünüşüm hakkındaki acımasız dürüst görüşü gerçekten yönümü değiştirdi ve temelde beni spor salonuna gitmeye zorladı.” 19 yaşında, 53 kg ağırlığında olan Devin, fitness dönüşümüne başladı. Üniversitede geçirdiği süre boyunca, Devin vücut geliştirmeye odaklanmak için ülke çapında koşmayı bıraktı. Mezun olduktan sonra iki işte çalışmaya başladığı Chino Hills’e geri döndü.

Söylemeye gerek yok, diğer sorumlulukların yanı sıra iki işte çalışmak Devin’in vücut geliştirme yolculuğunu zorlaştırdı. Bununla birlikte, Devin hiçbir mazeret göstermedi. Dedi ki: “Tabağımdaki sorumlulukların sayısı ne olursa olsun çalışmak için her zaman zaman ayırdım.”

Azmi sayesinde Devin hem gücü hem de büyüklüğü açısından hızla ilerledi. Ancak yolculuğunda üstesinden gelmesi gereken daha çok engel vardı. Devin, Chino Hills’te geçirdiği süre boyunca fitness hedeflerini desteklemeyen insanlarla yaşadı. Bu insanlar çoğu kez Devin’e karşı olumsuz yorumlar yaptılar ve onu alt etmeye çalışıyorlardı. Bununla birlikte, Devin aldığı her olumsuz yorumu gözden kaçırdı.

“Yaşam tarzı değişikliğimi gerçekten destekleyen insanları keşfetmek zordu, ancak yine de konsantre kaldım.”

Devin’in güçlü zihniyeti, fitness hedeflerine ulaşma kararlılığının yanı sıra, sonunda fiziksel dönüşümünü ve çok daha fazlasını gerçekleştirmesine yardımcı oldu.

2012’de Devin sosyal medya sayfalarını açtı. Yol boyunca insanlara ilham vermeyi umarak ilerlemesinin resimlerini internete yüklemeye başladı. Daha sonra olan şey Devin’in beklemediği bir şeydi. Büyük miktarda insan onun fotoğraflarına yorum yapmaya ve ilerlemesini övmeye başladı. Dahası, Devin ona ilham verici mesajlar gönderen takipçiler kazanmaya başladı. Birçok kişi, kendi fitness dönüşümlerini başlatmaları için onları motive ettiği için Devin’e teşekkür etmeye başladı. Sonuç olarak, Devin kısa süre sonra kendisini bir sosyal medya fenomeni olarak kabul etti. 2017 yılına gelindiğinde, fitness tavsiyesiyle bir insan ordusuna ulaştı. O zamandan beri başarı, tanınma ve şöhretle büyümeye devam etti. Devin Zimmerman instagram’da devinphysique kullanıcı adıyla 1.5 milyon takipçiye sahiptir.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

İlginizi Çekebilir
Paige Hathaway

Yazar Hakkında