1. Ana Sayfa
  2. Model

Ashley Horner

Ashley Horner
0

Ashley Horner Boyu Kaç?

Ashley Horner boyu 163 santimetredir.

Ashley Horner Kaç Kilo?

Ashley Horner 55kg ağırlığındadır.

Ashley Horner Nereli?

Ashley Horner Amerikalıdır.

Ashley Horner Doğum Tarihi

Ashley Horner 22 Şubat 1984 tarihinde doğmuştur.

Ashley Horner Kaç Yaşında?

Ashley Horner 38 yaşındadır.

Ashley Horner Biyografisi ve Hayatı

Ashley Horner, lisedeyken sporla ilk kez ilgilenmeye başladı. Hatırlayabildiğinden beri hep sağlıklı bir hayat yaşamıştı. Ashley futbol oynadı ve yıllarca jimnastikten zevk aldı. Annesinin yaşam tarzını daha sağlıklı olacak şekilde yavaşça değiştirdiğini gördüğünü hatırlıyor ve bu süreçte Ashley’nin zindeliğe yaklaşımını değiştirmeye başladı.

“Sodayı kestim, yağsız süte geçtim ve yerel bir spor salonunda aile üyeliği aldım. Dolaylı olarak yaptığı bu birkaç değişikliğin, yıllar sonra olacağım kişi üzerinde bu kadar doğrudan bir etkisi olacağını bilmiyordum. “

Evlendikten ve oğlunu doğurduktan sonra, hamileliği boyunca 45 kilo daha kazandı. Ancak hamileliğinden önce her zaman formda, zayıf ve sağlıklı kalacağı konusunda kararlıydı, ne yazık ki Ashley için durum böyle değildi.

“Oğlum doğduktan sonra hamilelik boyunca toplam 45 kilo aldım! Hamile kalmadan önce, özellikle bebeğim olduktan sonra her zaman formda kalacağımı ve bunu fazladan 10-20 kilo bebek ağırlığı taşımak için bir bahane olarak kullanmayacağımı her zaman söylemiştim. “

Oğlunun doğumunu takip eden aylar, ne kadar kilo aldığını yavaş yavaş anlamaya başladı. Ashley, “Oğlum doğduktan sonra ayları asla unutmayacağım, aynanın karşısında durdum ve gördüklerimden dehşete düştüm!”

Yeni doğan oğluna bakmak tam zamanlı bir işti, günlerce duş almadığını ve korkunç hissettiğini hatırlıyor. Bu noktadan sonra bir değişiklik yapması ve işleri tersine çevirmesi gerektiğini biliyordu.

“Benim gibi biri için bile her zaman anlayışlı bir spor salonuna gitmiştim. Bana bu kadar kolay gelmesi beklenen bir şey için hiç bu kadar sıkı çalışmak zorunda kalmamıştım. “

Ashley, Cape Cod America’da düzenlenen ilk figür yarışmasını eğitmek ve hazırlamak için kendini taahhüt etti. Yarışma 19 Nisan 2008 tarihinde yapıldı.

İlginizi Çekebilir!!!  Mısra Bayındır (misrapower)

Yerel bölgesinde fitness ve yarışma hazırlıklarını bilen biriyle iletişime geçti. Ashley o zamanlar çok az şey biliyordu, ama bu kişi hayatını sonsuza dek değiştirecekti. Rhonda Finlayson onun adıydı ve ona hayal edebileceği her şeyi öğretti. Diyet, beslenme ve yarışma hazırlığıyla ilgili her şey.

Vücudunun dramatik bir şekilde değişmeye başlaması uzun sürmedi. Kollarının büyüdüğünü gördü, bacakları ve karın kasları şekillenmeye başladı. Spor salonundaki tüm saatler ve besleyici yiyecekler yemek işe yaradı. Ashley ilk yarışmasını kazandı ve ilk galibiyetinden bu yana birçok yarışmada yarışmaya devam etti.

“Tüm sıkı çalışma karşılığını verdi ve ilk yarışmamı kazandım. O zamandan beri birkaç kez yarıştım, bu meydan okumanın ve oraya ulaşmak için gereken tüm sıkı çalışmanın ve bağlılığın tadını çıkardım. “

Ashley Horner instagram’da ashley.horner kullanıcı adıyla yaklaşık 750bin takipçiye, youtube’da 35bin aboneye sahiptir.

Ashley Horner Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2012 Bodybuilding.com BodySpace Spokesmodel 3.

2011 NPC West Coast Classic Bodybuilding, Figure and Bikini Championships 1.

2011 NPC West Coast Classic Bodybuilding, Figure and Bikini Championships 1.

2008 OCB Spirit of America 1.

Sen hala aramıza katılmadın mı? Hemen gymsozluk‘e üye ol sporcuların gerçek motivasyon kaynağına ulaş !

https://gymsozluk.com/

İlginizi Çekebilir
jeffseid

Yazar Hakkında