1. Ana Sayfa
  2. Model

Andrei Deiu

Andrei Deiu
0

Andrei Deiu Boyu Kaç?

Andrei Deiu boyu 180 santimetredir.

Andrei Deiu Kaç Kilo?

Andrei Deiu 86kg ağırlığındadır.

Andrei Deiu Nerelidir?

Andrei Deiu Romanyalıdır.

Andrei Deiu Kolu Kaç Santimetre?

Andrei Deiu kolu 48 santimetredir.

Andrei Deiu Göğsü Kaç Santimetredir?

Andrei Deiu göğsü 112 santimetredir.

Andrei Deiu Beli Kaç Santimetredir?

Andrei Deiu beli 71 santimetredir.

Andrei Deiu Doğum Tarihi

Andrei Deiu 8 Mayıs 1996 tarihinde doğmuştur.

Andrei Deiu Kaç Yaşında?

Andrei Deiu 26 yaşındadır.

Andrei Deiu Biyografisi ve Hayatı

Andrei Deiu her zaman sporcu ve sağlıklı bir insan değildi. Daha genç yaşlarında çok sayıda video oyunu oynar ve abur cubur yerdi. O zamanlar Andrei, bu yaşam tarzının geleceği için sahip olabileceği olası sağlık etkileri hakkında çok fazla düşünmemişti. Kilosu yavaş yavaş artmaya başlayınca kendine güveni düşmeye başladı. Güvenini azaltan sadece ağırlığı değildi, aynı zamanda lisede zorbalıkta görüyordu. Andrei, zorbalık ve kilosu hakkında bir şeyler yapması gerektiğini fark etti.

Andrei, fitness yolculuğuna başladığında sonuçtan emin değildi.“Başlangıçta yolculuğumun sonucundan pek emin değildim ve her şey bana imkansız görünüyordu.” dedi. Beslenme veya eğitim hakkında hiçbir fikri olmadan, tek başına spora gitmeye başladı.

Andrei 2011’de ilk yarışmasına girdi ve 17 yaşındaki bir çocuk için harika bir fiziği vardı. Andrei başarılı bir fitness modeli haline geldi. Giyim markaları ve spor kıyafetleri için çok sayıda reklamda onu görebilirsiniz. Müthiş fiziği, onu tüm gün boyunca video oyunları oynarken, sınıfının en iyilerinden biri haline getirdi. Andrei’nin sıkı çalışmasının karşılığını çok açık bir şekilde görebilirsiniz. Şimdi, Pro Bodybuilding Yarışmacısı olarak en üst sırada yer almak için her yıl geri gelmesini ummak için zayıf bölgelerini eğitmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir!!!  Çağlar Yazman

Height and Weight Größe und Gewicht

İlginizi Çekebilir
rob_lipsett

Yazar Hakkında