1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Ana Cheri

Ana Cheri

Ana Cheri bir sanatçı ve tasarımcıdır. 1975 yılında Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Annesi sanat tarihi profesördü ve babası müzisyendi.

Ana, 1996 yılında güzel Sanatlar Yüksek Lisans’ı aldığı Rhode Adası Tasarım Okulu’na (RISD) katıldı. Ardından 1998 yılında Cooper Union Sanat Okulu, New York City’den MFA’sını kazanmaya devam etti.

Ana, 1997 yılından beri California’nın Palo Alto şehrinde IDEO’da çalışmaya başladığı tasarımcı olarak çalışıyor. Burada John Maeda ve Ron Adner ile birlikte Palm Pilot ve iMac G4 gibi ürünler üzerinde çalıştı.

Ana, merkezi Palo Alto’da bulunan Ana Cheri Design Inc. Adlı kendi tasarım stüdyosunu 2003 yılında kurdu ve ABD ve Avrupa’daki ofislerini kurdu. Ana, tasarımcı olmanın yanı sıra fotoğrafçılık ve boyama gibi diğer medyalardan yararlanan bir sanatçı.

Ana Cheri Yaş

Ana Cheri, 20 yıldan uzun süredir fitness sektöründe çalışan 45 yaşındaki bir girişimcidir. Popüler bir YouTube kanalına ve fitness işine sahip olmasının yanı sıra Londra’daki Royal Ballet Okulu’nda antrenör olmayı ve efsanevi eğitmen Tony Horton’un asistanı olarak çalışmayı da içeren etkileyici bir özgeçmişine sahiptir.

Fitness sektöründeki çalışmalarına ek olarak Ana Cheri aynı zamanda üç erkek çocuklu bir anne: Jake (12), Jacob (10) ve Jack (7). Her bir oğlunun bugün olduğu kişiye dönüşmesine ne kadar yardımcı olduğu konusunda müteşekkir olduğunu söylüyor.

Oğulları artık ellerinden çıkmış olsa da Ana Cheri onlara rol model olarak bakıyor ve sadece ondan daha genç oldukları için değil! Özellikle diyet veya sağlıklı olma söz konusu olduğunda, onlar hakkında en çok takdir gördüğü şeyin değişimi benimseme becerisi olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir!!!  Ross Dickerson

Ana Cheri Boyu ve Kilosu

ana cheri boyu
ana cheri boyu

Ana Cheri Boyu Kaç Cm?

Ana Cheri boyu 168cm’dir (5’6″).

Ana Cheri Kaç Kg?

Ana Cheri 48 kg’dır. (106 lbs).

Ana Cheri Göğüs Bedeni

Ana Cheri göğüs bedeni 34D.

Ana Cheri Ayakkabı Numarası

Ana Cheri ayakkabı numarası 39’dur.

Ana Cheri Biyografi

Ana Cheri, portreler, moda ve güzellik alanında uzmanlaşmış, Singapur merkezli bir fotoğrafçı ve sanatçıdır. Eserleri Vogue Japan ve Straits Times gibi çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlandı. Ayrıca, özel koleksiyoncular ve kurumsal müşteriler için sanat eserleri oluşturur.

Ana Cheri Hayatı

Ana Cheri Life, hedeflerinize ulaşmanıza ve en iyi hayatınızı yaşamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir kilo kaybı ve fitness blogu. Sağlık, fitness ve sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız! Sağlık ve sağlık sektöründe tüm hayatımızı geçiren uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Hepimiz mutlu ve sağlıklı yaşamları hak ettiğimize inanıyoruz.

Kilo vermenin kolay olmadığını anlıyoruz, ancak bu, bağlılık ve sıkı çalışmayla yapılabilir. Sağlık, fitness, beslenme ve daha fazlası hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayarak kilo vermenize yardımcı olmak istiyoruz! Ekibimiz, kilo verme programları hakkında bilgi almak isteyen herkes için çevrimiçi bir kaynak olarak bu web sitesini oluşturmak için çok çalıştı.

Ana Cheri Nereli?

ana cheri nereli
ana cheri nereli

Ana Çeri’nin uyruğu Amerikalıdır. ABD’de doğdu ve Kaliforniya’da büyüdü. Amerikan pasaportu var, yani ABD vatandaşı ve herhangi bir kısıtlama olmadan dünyanın herhangi bir yerinde yaşayabiliyor. Ana’nın ana ülkesiyle çifte vatandaşlığı var, yani vize veya pasaport olmadan diğer ülkelere de seyahat edebilir.

Ana Cheri Instagram

Daha fazla kadın biyografisi için tıklayın.

İlginizi Çekebilir
okan_serbes

Yazar Hakkında