Kim Kardashian

Kim Kardashian

   

Kim Kardashian Kimdir? Kim Kardashian Boyu Kaç? Kim Kardashian Kaç Kilogram? Kim Kardashian nereli? Kim Kardashian Vücut Ölçüleri Nedir? Kim Kardashian Kaç yaşında? Kim Kardashian Youtube? Kim Kardashian Instagram? Kim Kardashian TikTok? Kim Kardashian’in hayatı. Kim Kardashian hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kim Kardashian Doğum Tarihi?

Kim Kardashian 21 Ekim 1980 tarihinde doğmuştur.

Kim Kardashian Kaç Kilo?

Kim Kardashian 55 kilogram ağırlığındadır.

Kim Kardashian Boyu Kaç?

Kim Kardashian boyu 157 santimetredir.

Kim Kardashian Kaç Yaşında?

Kim Kardashian 43 yaşındadır.

Kim Kardashian Nerelidir?

Kim Kardashian Amerikalıdır.

Kim Kardashian Vücut Ölçüleri Nedir?

Kim Kardashian Vücut Ölçüsü 38-25-43 inç.

Kim Kardashian Instagram?

Kim Kardashian Instagram.

Kim Kardashian Biyografisi Ve Hayatı

Kim Kardashian, Amerikalı televizyon yıldızı, girişimci, model ve sosyal medya fenomenidir. Kardeşleri Kourtney, Khloé ve Rob Kardashian ile birlikte Keeping Up with the Kardashians adlı reality şovda yer alarak ünlenmiştir. Kardashian, aynı zamanda Kim Kardashian Beauty, KKW Fragrance ve Skims gibi kendi kozmetik, parfüm ve iç giyim markalarının da sahibidir.

İlgini Çekebilir!  İkram Aliskerov

Kardashian, 21 Ekim 1980’de Los Angeles, Kaliforniya’da doğmuştur. Babası Robert Kardashian, ünlü bir avukattır ve annesi Kris Jenner ise televizyon yapımcısıdır. Kardashian, Ermeni asıllı bir ailenin çocuğudur.

Kardashian, 2000 yılında Damon Thomas ile evlenmiş, ancak 2004 yılında boşanmıştır. 2011 yılında Kris Humphries ile evlenmiş, ancak bu evlilik de 72 gün sonra sona ermiştir. 2014 yılında Kanye West ile evlenen Kardashian’ın North West ve Saint West adında iki çocuğu vardır.

Kardashian, Keeping Up with the Kardashians adlı reality şovla ünlenmiş ve ardından kendi markasını oluşturmuştur. Kardashian, sosyal medya platformlarında oldukça aktiftir ve Instagram’da 360 milyondan fazla takipçisi vardır.

Kardashian, zaman zaman yaptığı açıklamalar ve davranışlarla eleştirilere maruz kalmıştır. Ancak, Kardashian aynı zamanda başarılı bir iş kadını ve girişimcidir. Kardashian, 2022 yılında Forbes tarafından dünyanın en zengin kadınları arasında gösterilmiştir.

İlgini Çekebilir!  Lan Fairbain

Kardashian’ın hayatı ve kariyeri, birçok insan için ilham kaynağı olmuştur. Kardashian, kadınların iş dünyasında başarılı olabileceğini ve kendi markalarını oluşturabileceğini göstermiştir.

Paylaş