Katherine McNamara

Katherine McNamara

   

Katherine McNamara Kimdir? Katherine McNamara Boyu Kaç? Katherine McNamara Kaç Kilogram? Katherine McNamara nereli? Katherine McNamara Vücut Ölçüleri Nedir? Katherine McNamara Kaç yaşında? Katherine McNamara Youtube? Katherine McNamara Instagram? Katherine McNamara TikTok? Katherine McNamara ’in hayatı. Katherine McNamara hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Katherine McNamara Doğum Tarihi?

Katherine McNamara 22 Kasım 1995 tarihinde doğmuştur.

Katherine McNamara Kaç Kilo?

Katherine McNamara 52 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Katherine Langford

Katherine McNamara Boyu Kaç?

Katherine McNamara boyu 164 santimetredir.

Katherine McNamara Kaç Yaşında?

Katherine McNamara 28 yaşındadır.

Katherine McNamara Nerelidir?

Katherine McNamara Amerikalıdır.

Katherine McNamara Vücut Ölçüleri Nedir?

Katherine McNamara Vücut Ölçüsü 35-25-33 inç.

Katherine McNamara Instagram?

Katherine McNamara Instagram.

Katherine McNamara Biyografisi Ve Hayatı

Katherine McNamara, 22 Kasım 1995’te Kansas City, Missouri’de doğdu. Amerikalı bir aktristir. MTV’de yayınlanan Happyland dizisindeki Harper Munroe ve Freeform kanalında yayınlanan Shadowhunters dizisindeki Clary Fray rolleriyle tanınır.

McNamara, oyunculuk kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı. İlk olarak, 2007 yılında “The Young and the Restless” adlı pembe dizide rol aldı. Daha sonra, “The Lying Game”, “The Fosters”, “The Maze Runner: The Scorch Trials” ve “The Maze Runner: The Death Cure” gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Doğan Can Polat

2014 yılında, McNamara, MTV’de yayınlanan Happyland dizisinde Harper Munroe rolünü üstlendi. Dizi, bir eğlence parkında çalışan gençlerin hikayesini anlatıyordu. McNamara, bu rolüyle büyük beğeni topladı ve Teen Choice Ödülleri’nde “En İyi Genç TV Aktrisi” ödülüne aday gösterildi.

2015 yılında, McNamara, Freeform kanalında yayınlanan Shadowhunters dizisinde Clary Fray rolünü üstlendi. Dizi, Cassandra Clare’in aynı adlı kitap serisinden uyarlanmıştı. McNamara, bu rolüyle de büyük beğeni topladı ve Teen Choice Ödülleri’nde “En İyi Genç TV Aktris” ödülünü kazandı.

McNamara, oyunculuğunun yanı sıra, müzik ve dansla da ilgileniyor. 2017 yılında, “I Don’t Want to Miss a Thing” adlı bir single yayınladı.

Paylaş