Katherine Langford

Katherine Langford

   

Katherine Langford Kimdir? Katherine Langford Boyu Kaç? Katherine Langford Kaç Kilogram? Katherine Langford nereli? Katherine Langford Kaç yaşında? Katherine Langford Vücut ölçüleri. Katherine Langford’in hayatı. Katherine Langford hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Katherine Langford Doğum Tarihi?

Katherine Langford 29 Nisan 1996 tarihinde doğmuştur.

Katherine Langford Kaç Kilo?

Katherine Langford 53 kilogram ağırlığındadır.

Katherine Langford Boyu Kaç?

Katherine Langford boyu 167 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Elizabeth Olsen

Katherine Langford Kaç Yaşında?

Katherine Langford 24 yaşındadır.

Katherine Langford Nerelidir?

Katherine Langford Avustralyalıdır.

Katherine Langford Vücut Ölçüleri Nedir?

Katherine Langford Vücut Ölçüleri 35-27-35 inç.

Katherine Langford Instagram?

Katherine Langford Instagram.

Katherine Langford Biyografisi Ve Hayatı

Katherine Langford, Avustralyalı bir aktris. 2016 yılından beri Netflix’in “13 Reasons Why” dizisinde Hannah Baker karakterini canlandırmaktadır. Langford, dizide gösterdiği performansla övgü topladı ve 2017 yılında Teen Choice Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

Langford, 1996 yılında Avustralya’nın Perth kentinde doğdu. 2014 yılında Perth’teki WAAPA (Western Australian Academy of Performing Arts)’dan mezun oldu.

Langford, ilk televizyon rolünü 2015 yılında “Wolf Creek” dizisinde aldı. Ardından “The Misfits” ve “The Bay” dizilerinde rol aldı. 2016 yılında “13 Reasons Why” dizisine katıldı ve diziyi dünya çapında üne kavuşturdu.

İlgini Çekebilir!  Kate Taylor

Langford, 2018 yılında “Love, Simon” filminde rol aldı. Film, bir lise öğrencisinin eşcinsel olduğunu arkadaşlarına söylemeye çalışmasını konu alıyor. Langford, filmdeki performansıyla övgü topladı ve 2019 yılında GLAAD Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

Langford, şu anda “Cursed” adlı dizide rol almaktadır. Dizi, Arthur Efsaneleri’nden uyarlanmıştır ve Langford, dizide Nimue karakterini canlandırmaktadır.

Langford, genç yaşta elde ettiği başarılarıyla dikkat çeken bir aktristir. Önümüzdeki yıllarda kariyerinin daha da parlayacağından emin olunmaktadır.

Paylaş