Kat Dennings

Kat Dennings

   

Kat Dennings Kimdir? Kat Dennings Boyu Kaç? Kat Dennings Kaç Kilogram? Kat Dennings nereli? Kat Dennings Vücut Ölçüleri Nedir? Kat Dennings Kaç yaşında? Kat Dennings Youtube? Kat Dennings Instagram? Kat Dennings TikTok? Kat Dennings ’in hayatı. Kat Dennings hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kat Dennings Doğum Tarihi?

Kat Dennings 13 Haziran 1986 tarihinde doğmuştur.

Kat Dennings Kaç Kilo?

Kat Dennings 58 kilogram ağırlığındadır.

Kat Dennings Boyu Kaç?

Kat Dennings boyu 163 santimetredir.

Kat Dennings Kaç Yaşında?

Kat Dennings 37 yaşındadır.

Kat Dennings Nerelidir?

Kat Dennings Amerikalıdır.

Kat Dennings Vücut Ölçüleri Nedir?

Kat Dennings Vücut Ölçüsü 39-27-38 inç.

Kat Dennings Instagram?

Kat Dennings Instagram.

Kat Dennings Biyografisi Ve Hayatı

Kat Dennings, komedi rolleriyle tanınan Amerikalı bir aktris. HBO’nun The City dizisinin bir bölümündeki rolüyle ilk çıkışını yaptıktan sonra, 2 Broke Girls ve Thor film serilerinde başrol oynayarak ün kazandı.

Dennings, 13 Haziran 1986’da Bryn Mawr, Pennsylvania’da doğdu. Konuşma terapisti ve şair olan Ellen Judith Litwack ve akademisyen olan Gerald J. Litwack’in kızıdır. Yahudi bir aileden gelen Dennings’in eğitim hayatının büyük kısmı, evde eğitim alacak şekilde geçti.

İlgini Çekebilir!  Nikola Jokic

Küçük yaşlarda reklam filmlerinde oynamaya başlayan Dennings, 2000 yılında Sex and the City dizisinin bir bölümünde yer aldıktan sonra başka dizilerde de küçük rolleri devam etti. 18 yaşında oyunculuk kariyerini ileri götürebilmek için Los Angeles’a taşındı.

2004 yılında The 40-Year-Old Virgin filminde Steve Carell’in kız arkadaşı rolüyle dikkatleri üzerine çeken Dennings, 2005 yılında Big Momma’s House 2 filminde rol aldı. 2008 yılında ise The House Bunny filminde başrol oynayarak kariyerinde önemli bir adım attı.

Dennings, 2011 yılında 2 Broke Girls dizisinde Max Black karakterini canlandırmaya başladı. Dizi, 7 sezon boyunca yayınlandı ve Dennings’e büyük bir popülerlik kazandırdı.

2011 yılında Thor filminde Jane Foster karakterini canlandıran Dennings, bu rolüyle Marvel Sinematik Evreni’ne katıldı. Thor ve Thor: The Dark World filmlerinde rol alan Dennings, Thor: Love and Thunder filminde de yer alacak.

İlgini Çekebilir!  Lele Pons

Dennings, komedi ve drama rolleri ile tanınan yetenekli bir aktris. Aynı zamanda bir şarkıcı ve yazar olan Dennings, 2014 yılında Live Laugh Love adlı bir kitap yayınladı.

Paylaş